“Obietnice” – nowe, magiczne połączenie Bartka Królika i Klaudii Szafrańskiej

Po ciepło przyjętych dwóch ostatnich singlach „Chłopiec z zapałkami” oraz „Fala” Bartek Królik wraca do nas z najnowszym singlem „Obietnice”, który powstał we współpracy z Klaudią Szafrańską. Jest to kontynuacja muzycznej opowieści, która w pełni wybrzmi w nadchodzącym jesienią albumie.

Jak mówi o singlu sam artysta:

„Każdy zna smak goryczy i zawiedzionych oczekiwań. Uwolnij się od nich, obserwuj doświadczenia, jak przychodzą i odchodzą, bo szczęście jest w Tobie”.

Bartek Królik po nominowanej do Fryderyka solowej płycie “Pan od muzyki” oraz docenionym przez krytyków projekcie “Spoken Love” kieruje naszą uwagę w kolejne muzyczne rejony-tym razem tworzySuitę na mroczne czasy. Krótkimi wokalnymi mantrami chce rozgrzewać samotne dusze, a barokowym housem i nu disco-parkiety. Artysta od lat jest obecny na rynku muzycznym jako uznany producent, kompozytor i basista. Pracował z większością rodzimej sceny, tworząc podwaliny pod polskie wydanie muzyki soul i r’n’b. W tym rokuBartek Królik wszedł w skład teamu Męskiego Grania 2023 i będzie nadzorować wydarzenie pod kątem muzycznym i aranżacyjnym

Podziel się swoją opinią ;)