Ofelia – Samuraj (Helena) – poznaj kolejną odsłonę nowej płyty “Osiem”

Poznajcie Helenę – kolejną, trzecią odsłonę Artystki, zapowiadającą nowy album “Osiem”. Singiel i klip już w sieci! W teledysku wykreowanym, przez Ofelię przenosimy się w klimat filmów z lat ’80.

Album “Osiem” to tytuł drugiej płyty Ofelii. Magiczna cyfra 8 zamyka, zarazem otwierając każdą z kolejnych odsłon. Zapowiada nieskończoność tego co oznacza być kobietą, człowiekiem i twórcą. Dajcie się porwać każdej z nowych Ofelii.

Samuraj to historia ambicji i stawania twarzą w twarz z ograniczeniami, które zazwyczaj zaczynają się wewnątrz nas. Helena myśli, że jako kobieta nie wpasowuje się w stereotypy zwłaszcza bardziej “męskich” profesji i ogólnie – w “męskim świecie”. Nie wie jednak, że taki istnieje jedynie w jej głowie.

Gdy śpiewa “Hej, no Ty! Mów mi – jak Ci się dzisiaj podobam?” – śpiewa do swoich prześladowców, ale przede wszystkim SAMA DO SIEBIE. Czasem łatwo możemy stać swoim własnym wrogiem nr 1.

Ofelia

Ofelia (Iga Krefft) ma na swoim koncie bardzo dobrze przyjęty debiutancki album “Ofelia“. Fani pokochali piosenki “Zaraz“, “Tu“, “Ćma” czy “Dwa słowa“. Nowy album “Osiem“, produkowany przez Kubę Karasia (The Dumplings, Karaś/Rogucki) zapowiadają też dwa wcześniejsze single – Zakochana w bicie (Miranda) oraz Słony Kiss (Lisa).

Podziel się swoją opinią ;)