Zespół LemOn powraca. Nowy singiel „Ptaki”  zwiastuje album zespołu.

Dokładnie tego dnia dziesięć lat temu LemON wygrał w Must Be The Music i zaczął działalność na polskiej scenie muzycznej. Z tej okazji zespół wydaje  nowy utwór zatytułowany „Ptaki”.  

„Ptaki” zwiastują nadejście lata i zwiastują nasz piąty album” – mówi Igor Herbut, lider grupy. W przeciwieństwie jednak do niecierpliwych ptaków, ta melodia nie ucieka, tylko zostaje w głowie na długo. Produkcją utworu i całego albumu, zajął się Bogdan Kondracki.

Mieliśmy wydać „Ptaki” na jesieni, ale postanowiliśmy, że nie ma na co czekać. Jedna z osób, która usłyszała ten utwór w czasie naszej jubileuszowej trasy napisała do nas, że wszyscy potrzebują tej melodii i tego tekstu, ale jeszcze o tym nie wiedzą. No to dobrze, niech będzie! Przecież my dla fanów wszystko!

Bogdan okazał się naszą bratnią duszą, takim samym jak my wrażliwcem i akuszerem pomysłów, których sami byśmy w sobie nie odnaleźli” – mówi o współpracy Igor. – „Ci, którzy już słyszeli „Ptaki” na koncertach mówili: tylko nie zniszczcie go klipem! To na wszelki wypadek zamiast zrobić do niego jakiś wymyślny teledysk, pomyśleliśmy, że połączymy go z czymś, co tylko poruszy Waszą wyobraźnię i zobaczycie sobie w nim, co tylko będziecie chcieli. Pomogło nam w tym wspaniałe OSOM studio. I jest naprawdę osom!

Igor Herbut

Podziel się swoją opinią ;)