Ogłaszamy! Indie-rockowy RADIOSLAM wystartował z pierwszą płytą

Dzień przed wigilią (23.12.2022r.) RADIOSLAM wystartował z długo-wyczekiwanym, upragnionym, albumem. Co odkrywamy na płycie? Soczyście gitarowe brzmienia, mocny męski wokal i dobry tekst.

Za nazwą zespołu kryje się kilkoro charyzmatycznych ludzi. Za muzykę odpowiadają: Staś Lamakin (lider, wokal, gitara), Radek Zając (perkusja), Bartek Czapski (bas), natomiast za słowa: Radosław Zając, Stas Lamakin. Płyta jest swoistym podsumowaniem wielu lat twórczości oraz obecności na polskiej rockowej scenie. RADIOSLAM zdążył już wiele zagrać na przestrzeni ostatnich lat, widziani byli na kilku dużych festiwalach: m.in. Woodstock, Jarocin, Cieszanów Rock Festival (CieszFanów Festiwal), Męskie Granie, pojawili się także w AntyRadio. Czego możemy się po nich spodziewać? Dopracowanych utworów z pogranicza indie-rock, które mocno oscylują w zagranicznych klimatach. Po pierwszym odsłuchaniu – ciężko uwierzyć, ale tak – to robota rodzimego zespołu, tworzonego przez kilkoro bardzo zdolnych ludzi, którym zależy na wysokiej jakości muzyce.

Liderem grupy jest Staś Lamakin, który przyjechał do Polski wraz z zespołem The Toobes z Białorusi. Po rozpadzie The Toobes wokalista w 2015 roku wraz z Radosławem Zając założył RADIOSLAM, i oto są. Zwarci i gotowi na dalsze trasy koncertowe, promujące debiutancką płytę, która dostępna jest już na wszystkich platformach streamingowych.

Utwory na płycie: Fade Away, Catch You Up, In My Skin, Hater Lover, What’s Up, Shame, Radio Prostitution, Sexuality, Cannibal, Let You Down, Save The Day.

Co więcej, na fanów czekają również zbliżające się koncerty, które będą wisienką na torcie dla albumu. Najbliższy odbędzie się w Puławach 20.01.2023r., potem czas na koncert w Bielsku-Białej 21.01.2023r. , na koniec Kraków 22.01.2023r.

Podziel się swoją opinią ;)