Olsztyn Green Festival 2020: Sorry Boys, Sonbird, Miuosh

Siódma edycja Olsztyn Green Festival, jednego z najciekawszych, ale i najpiękniej położonych festiwali w Polsce, odbędzie w dniach 14 – 15 – 16 sierpnia 2020 r. Line – up sierpniowego wydarzenia otworzyła Natalia Przybysz, duet Karaś/Rogucki oraz Muniek, wczoraj do tych artystów dołączyli Sorry Boys, Sonbird oraz Miuosh.

W fantastycznych plenerach Centrum Rekreacyjno – Sportowego „Ukiel” w Olsztynie wystąpią m.in.: duet KARAŚ/ROGUCKI, Muniek Staszczyk, Natalia Przybysz, Sorry Boys, Sonbird oraz Miuosh. Każdy z nich zaprezentuje materiał z nowych lub wręcz debiutanckich projektów. Spodziewać się więc należy niesamowitych doznań muzycznych.

This slideshow requires JavaScript.

Sorry Boys na czele z piękną i charyzmatyczną Belą Komoszyńską przywiozą do Olsztyna ogromną dawkę miłości, która stała się motywem przewodnim przy tworzeniu absolutnie fantastycznego najnowszego albumu grupy – “Miłość”.

This slideshow requires JavaScript.

Czwórka przyjaciół z Żywca, czyli Sonbird ze swoim już prawie rocznym debiutanckim krążkiem “Głodny”,licznymi wyprzedanymi koncertami na koncie oraz nominacją do Fryderyka w kategorii Album Roku Rock zagoszczą po raz pierwszy na olsztyńskim festiwalu. Ich niesamowita młodzieńcza energia porwą niejednego festiwalowicza do tańca!

This slideshow requires JavaScript.

Pod koniec stycznia ukazał się jego najnowszy album zatytułowany “Powroty” – jest to dwunaste wydawnictwo Miuosha, nie licząc trzech albumów koncertowych. W trakcie swojej kariery Miuosh współpracował ponadto m.in. z takimi wykonawcami jak: Donatan, Firma, Onar, Paluch, Pokahontaz, Rahim, Smagalaz, Toony, Vienio, Pawbeats oraz WhiteHouse. Poza działalnością artystyczną od 2007 roku prowadzi wytwórnię płytową pod nazwą Fandango Records.

This slideshow requires JavaScript.


Zaplanujcie czas na spotkania z muzykami po koncertach, będą fashion trucki i food trucki z kuchnią z całego świata. Nie zabraknie kina festiwalowego, a w ciągu dnia warsztatów eko i strefy aktywności. Wszystko zaś podporządkowane jest propagowaniu ochrony środowiska i zdrowego stylu życia.


Zajrzyj po więcej:

FB: https://www.facebook.com/olsztyngreenfest/

Instagram: