OYKA debiutuje autorskim mini albumem

„01” to debiutancka EP-ka Oyki, która dziś ma swoją premierę na winylu, a już w najbliższy czwartek, tj. 22 czerwca, trafi do wszystkich serwisów streamingowych. Oyka tworzy słoneczne uniwersum, w którym każdy może poczuć się przytulnie.       Produkcją albumu oraz konceptem wizualnym zajął się Paweł Leszoski, czyli Leski.

„Ten krążek to moje podbrzusze. Miękkie i bezbronne. Prawdziwe. To ta część mnie, której do tej pory nie odsłoniłam. Muzyka czyni to za mnie. Czasem myślę, że tak miało być. Musiałam dorosnąć, przeżyć złe i dobre, wyluzować się, by dziś podarować Ci ten album, a z nim radość, ulgę i kilka kulek miłości. Niech rosną za każdym razem jak będziesz słuchał/a” – mówi OYKA.

Oyka, czyli Olga Kordys Kozierowska dała się już poznać jako wnikliwa obserwatorka, znakomita pisarka, skuteczna działaczka społeczna, ale dopiero dzisiaj odkrywa swój muzyczny talent, kilkoma osobistymi historiami, zamkniętymi w słonecznych dźwiękach mini albumu. Wyrastają jak bajkowe drzewa po deszczu, tworząc kolorowy świat hygge. Chcesz dołączyć?

Album dostępny we wszystkich serwisach streamingowych: https://adm.ffm.to/Oyka01

Podziel się swoją opinią ;)