Palma i Dębski zagrają na Gitarowym Rekordzie Świata

Nazywany Gitarzystą Chopina Adam Palma wraz z wybitnym dyrygentem i kompozytorem Krzesimirem Dębskim dołączają do grona artystów, którzy 19 czerwca wystąpią na Gitarowym Rekordzie Świata we Wrocławiu.
Adam Palma miał zagrać podczas zeszłorocznej edycji Gitarowego Rekordu Świata online, ale plany pokrzyżował koronawirus.

To poruszające, że Adam Palma wystąpi z nami na Gitarowym Rekordzie. W zeszłym chorował na koronawirusa, spędził  kilka tygodni pod respiratorem. Podczas festiwalu wysyłaliśmy mu wszyscy uzdrawiającą energię. Zadziałało! Cieszymy się więc podwójnie, że będzie w tym roku z nami – cały i zdrowypowiedział Leszek Cichoński, pomysłodawca Rekordu.

W związku z obostrzeniami rządowymi wynikającymi z pandemii tegoroczna edycja Gitarowego Rekordu Świata odbędzie się wyjątkowo 19 czerwca na terenie Pergoli w kompleksie Hali Stulecia. Największa gitarowa orkiestra zagra także online – transmisja prowadzona będzie przez stronę www.heyjoe.pl.

Wśród artystów, którzy w tym roku potwierdzili swój udział w Rekordzie są m.in. Jan Borysewicz, Patrycja i Grzegorz Markowscy oraz Grzegorz Skawiński. W 2022 roku impreza powróci na wrocławski Rynek. Wkrótce podane zostaną instrukcje, jak dołączyć do bicia Rekordu na żywo oraz w sieci.

Podziel się swoją opinią ;)