Patrick The Pan i Daria Zawiałow zarządzają “Remanenty Serca”

Patrick The Pan i Daria Zawiałow zarządzają "Remanenty Serca"

Patrick The Pan przedstawia czwarty singiel z albumu “Miło wszystko”, który właśnie doczekał się edycji winylowej. Tym razem do współpracy zaprosił artystkę, która szturmem podbiła polski rynek muzyczny i nie zwalnia tempa. Dziś razem z Darią Zawiałow na nowo robią “Remanenty serca”

“Remanenty serca” to piosenka o tych pamiątkach znad morza, o które błagaliśmy rodziców w dzieciństwie, a o których losie dziś niewiele wiemy. O tych, o których mówiliśmy, że zostaną z nami na zawsze, a teraz rozmywają nam się wśród wspomnień. To również opowieść o tej kurtce, którą tak kochaliśmy przed laty, a teraz leży na dnie szafy.

Piosenka, która przez kilka ostatnich miesięcy ocieplała popołudnia swoim nienachalnym, a jednocześnie energicznym brzmieniem dziś ukazuje się Wam w nowej, pełniejszej odsłonie. W utworze “Remanenty serca” wydanego na albumie “Miło wszystko” Patricka The Pana, znalazło się miejsce dla przyjaciółki artysty, Darii Zawiałow, która jest jednocześnie współautorką tekstu do singla.

Do utworu powstał również niesamowity teledysk, nakręcony techniką master shot, w którym widzimy Patricka The Pana w nieco innej roli niż dotychczas. Artysta w klipie poprzez bieg pokazuje ulotność chwil i to, jak z upływem lat każdy z nas się zmienia.

Album “Miło wszystko” w wersji winylowej można kupić na KulturalnySklep.pl 

“Remanenty serca” z gościnnym udziałem Darii Zawiałow możecie posłuchać już we wszystkich serwisach streamingowych


Tekst do piosenki napisaliśmy z Darią Zawiałow w kwietniu tego roku. Zrobiliśmy to zdalnie, w jeden weekend, przez komunikator internetowy. Wymyśliliśmy wtedy, że zrobimy niespodziankę: na płycie CD “Miło Wszystko”, która wyszła w czerwcu będę śpiewał tylko ja, a Daria pojawi się gościnnie na singlu jesiennym, promującym pierwszego winyla w historii projektu Patrick the Pan. Czuję z tej okazji nie tylko wielkie szczęście, ale i ulgę, bo trzymanie tak wielkiej tajemnicy przez ponad pół roku nie jest łatwe. – mówi o tej współpracy Patrick The Pan.

Podziel się swoją opinią ;)