Shandy & Eva w wydaniu amerykańskich piosenek country pop

Shandy & Eva w wydaniu amerykańskich piosenek country pop

„Where My Heart Belongs” to najnowszy utwór duetu “Shandy & Eva”. Duet znany jest ze swoich autorskich, klimatycznych kompozycji z charakterystycznym brzmieniem gitary akustycznej i instrumentów perkusyjnych. Najnowsza propozycja jest bardzo melodyjna i nawiązuje swoim klimatem do oldschoolowych amerykańskich piosenek country pop. Obie artystki są zresztą wielkimi fankami tego gatunku i próbują go przenieść także na nasz polski rynek muzyczny, oczywiście w swoim autorskim wydaniu.

Teledysk został zrealizowany latem tego roku podczas trasy koncertowej duetu. Za jego ostateczny kształt odpowiada Wiktor Żmijewski, młodszy brat Ewy.


To piosenka o dorastaniu, poszukiwaniu samego siebie, swojego miejsca na ziemi i podróży przez życie… – mówi o swojej kompozycji Ewa,. „Where My Heart Belongs” to kolejna nasza produkcja międzynarodowa, łącząca muzyków z Brazylii, Stanów Zjednoczonych i Polski. 

Shandy & Eva to duet, który powstał w Los Angeles na początku 2015 roku. Eva Żmijewska poznała Shandrelicę Casper w Los Angeles College of Music w Kalifornii, gdzie obie podjęły studia na wydziale Vocal Performance i właśnie tam zaczęły współpracę. Już na samym początku istnienia zespołu oryginalne brzmienie dwóch głosów urzekło publiczność w Kalifornii, w Polsce oraz nawet na karaibskiej wyspie Curacao skąd pochodzi Shandrelica. W 2017 roku duet zaczął współpracę z polskim producentem, inżynierem i kompozytorem, Krisem Górskim. W 2019 r ukazał się ich debiutancki album. W marcu 2021 r. ukazał się singiel „Tacy sami”. Utwór niósł ze sobą ważne przesłanie. Powstał inspirowany wydarzeniami, które na przestrzeni ostatnich lat mocno podzieliły nasze społeczeństwo.

Podziel się swoją opinią ;)