Patryk Szczepanik i ZAGI we wspólnym projekcie

21 marca miała miejsce premiera debiutanckiego singla naszego nowego artysty – Patryka Szczepanika. “5173” jest kolaboracją z ZAGI, która współtworzyła ten utwór.

Patryk Szczepanik – polski twórca Internetowy, prowadzi swój kanał YouTube od 2014 roku. Chociaż tworzy w Internecie od wielu lat, to od dłuższego czasu czuł, że pokazywanie tylko zabawnej strony siebie kiedyś przestanie mu wystarczać

Debiutancki singiel „5173” którym Patryk oficjalnie zapowiada swój album „Pierwsza” już dziś obchodzi swoją premierę w serwisach streamingowych. Utworu można również posłuchać w serwisie YouTube – z towarzyszącym mu Lyric Video. Gościnnie w utworze usłyszycie Zagi. Razem śpiewają o tym, że często dana sytuacja może być widziana na wiele sposobów. Premiera oficjalnego teledysku już 4 kwietnia – w teledysku w głównej roli będziecie mogli zobaczyć Weronikę Jaguś – znaną w sieci influenserkę beauty – prywatnie partnerkę Patryka.

Połączenie brzmień 80’s synthów z elektryczną gitarą, w towarzystwie konkretnego beatu, nawiązują do klasyków gatunku i stawiają Patryka pomiędzy Dawidem Podsiadło a Grzegorzem Hyżym.

Fot. P. Morzonek

Podziel się swoją opinią ;)