Paula Biskup prezentuje EP-kę “Fatalna Dziewczyna”

Debutancka EPka Pauli Biskup dostępna zarówno w sieci, jak i na… winylu

Paula Biskup – część słuchaczy kojarzy ją jako finalistkę programu Mam Talent, gdzie zdobyła Złoty Przycisk, przenoszący ją z przesłuchań prosto do półfinału. Programu nie wygrała, ale patrząc na zainteresowanie jej twórczością po programie – nie musiała.

Nieodłącznie kojarzona z gitarą jest najlepszym przykładem samouka, który pojawia się ‘znikąd’ i zachwyca każdego, kto poświęci mu choć chwilę. Sama pisze i komponuje. W tekstach opisuje emocje swoje, ale i innych, bo uważnie obserwuje otaczający ją świat. Wszyscy, niezależnie od płci i wieku, odnajdą w twórczości Pauli cząstkę siebie.

„Te utwory mają w sobie całą masę różnych emocji – pisałam je, będąc w różnych momentach życia, ale wszystkie są w stu procentach szczere i moje” – zapewnia Paula. 

Niniejszy mini-album (EP) jest ‘mini’ tylko z nazwy – w oczekiwaniu na właściwą debiutancką płytę Paula prezentuje utwory, jakie nagrała w ciągu ostatnich miesięcy i z którymi niezwłocznie chciała się z nami podzielić. „Fatalna dziewczyna EP” zawiera aż 11 piosenek i to najlepszy dowód z jak twórczą artystką mamy do czynienia. Fani ambitnej muzyki pop znają Paule z utworów ‘Balbalbal’, ‘Francuska 8’, ‘Kruche serce’, ‚Walczyk’, czy ‘Pora się nauczyć żyć (prod. sedguy)’.  

Podziel się swoją opinią ;)