[FOTORELACJA] Tak Brzmi Miasto 2023 — już za nami

Daria ze Śląska podczas showcase'u dla Tak Brzmi Miasto 2023.

Tegoroczna, jubileuszowa edycja festiwalu & showcase Tak Brzmi Miasto 2023 w Krakowie dobiegła końca. Korzystając z tego, że dawnej stolicy Polski kurz jeszcze nie opadł, a wrażenia nadal unoszą się w powietrzu, chcemy podzielić się z wami naszą fotorelacją z wydarzenia.

Ci, co byli to wiedzą, że TBM ma to do siebie, iż niesie tę wspaniałą atmosferę otwartości oraz przyjazną przestrzeń — zarówno do rozmów, kontemplacji podczas wykładów i warsztatów, jak i w trakcie niesamowitych showcase’ów. Konferencja przyniosła wiele ciekawych, a czasem niezwykle nurtujących zagadnień, które co rusz przewijają się w branży muzycznej. Oprócz tego, to dwudniowe wydarzenie było również do, jakże ważnego dla nas, poznania się bliżej! A przyczyniły się do tego m.in. spotkania w nurcie speedmeeting, w których uczestniczyła również redaktor naczelna naszego portalu. 😉

Co więcej, co więcej… Przyjrzeliśmy się bliżej roli kariery muzycznej oraz kariery w branży muzycznej wzdłuż i wszerz. Utrwalone zostało (bo to już wiemy!), iż niosą za sobą bardzo wiele dróg i możliwości. Porozmawialiśmy m.in. o tym, z czym się je zawód menedżera, jak prawidłowo zarządzać swoim czasem, myśleniem, samodoskonaleniem, o co chodzi z tym całym TikTokiem. W wydarzeniu uczestniczyło wielu świetnych artystów, m.in. Daria ze Śląska, która pojawiła się w części konferencyjnej, gdzie przypadek jej kariery stanowił nie lada case study, a także podczas festiwalu muzycznego, gdzie zagrała w Klubie Poczta Główna. Nie ma jednego przepisu na sukces — to pewniak. Ale jedno co ciśnie nam się na usta, że klucz to chcieć a chcieć to też baaaardzo dużo pracować. Mieliśmy okazję poznać masę początkujących muzyków, wokalistów, menedżerów, odświeżyć stare kontakty, zaowocować nowe znajomości, a także posłuchać… I to słuchanie to clue całego wydarzenia! Sobota przyniosła wiele koncertów zarówno debiutujących artystów, jak i tych dobrze już znanych, na kilku z nich mieliśmy okazję uczestniczyć oraz pstryknąć foty. Poniżej ujęcia z koncertu Darii ze Śląska, Sad Smiles oraz .WAVS! Enjoy.

fot. Karolina Filarczyk, Natalia Kocoł

Podziel się swoją opinią ;)