Paulina Grochowska i Łukasz Reks we wspólnej piosence

Paulina Grochowska i Łukasz Reks we wspólnej piosence

“Feel Something” opowiada o poznawaniu samego siebie i odkrywaniu różnych stanów emocjonalnych. Próbując nowych doświadczeń, podążania nową drogą, szukania sensu, prawdy, przeżywamy przeróżne skrajne uczucia, które nas niosą.

W jednej chwili możemy mieć całą paletę nastrojów, które mogą się przeplatać i mogą być pomocne w działaniu lub powstrzymywać nas od podjęcia decyzji. Często ekscytujące jest, gdy nie umiemy nazwać naszych emocji i częściej decydujemy się na to, aby pozostać w tej niewiedzy. 

Całość tekstu została zamknięta w soulowo-popowej stylistyce o ciepłym brzmieniu. Utwór ma pozytywny wydźwięk, a jego groove potrafić poprawić humor nawet stojącym w korku. Główne wokale zaśpiewali Paulina Grochowska i Łukasz Reks, a w nagraniu wzięło udział wielu świetnych muzyków ze Śląska i Trójmiasta, którzy połączyli swoje siły i nadali utworowi ostateczny kształt .

Tekst i muzykę skomponował Wojciech Stekla, który zajął się także produkcją utworu. W nagraniach piosenki udział wzięli: Aga Brenzak – chórki, Mateusz Ulczok – rhodes, Michał Husak – gitara, Piotr Guz – bas.

One Comment

  1. Anonim

    <3

Podziel się swoją opinią ;)