Paulina Przybysz “definiuje” siebie w nowej piosence

„Definicje" to pierwszy singiel Pauliny Przybysz wydany pod szyldem Def Jam Recordings Poland.

„Definicje” to pierwszy singiel Pauliny Przybysz wydany pod szyldem Def Jam Recordings Poland.

Za oknem pada deszcz, myśli formują się w chaos, którego nie jesteś w stanie zrozumieć. Na biurku stoi herbata, a na sobie masz ulubiony, wyciągnięty sweter. Jesień, melancholia i słuchawki na uszach to klimat, który sprzyja idealnie przesłuchaniu Definicji.

„Definicje” to ballada dla tych, którzy po wielkiej burzy, awanturze czy rozstaniu tęsknią i nie mogą zasnąć. Klasyczna piosenka napisana przy pianinie, akustyczne brzmienia instrumentów, wiolonczela, fortepian i emocje – sama esencja. Zainspirowana przekorną rozmową o bitach i pośpiechu postanowiłam na moment wrócić do źródła i sprawdzić dokąd zaprowadzą mnie akordy i o czym zaśpiewam, kiedy dookoła nie będzie nikogo” – Paulina Przybysz.

Do piosenki powstało wideo autorstwa Macieja Nowaka.
Podczas pracy nad pomysłem do „Definicji”, najbardziej zależało mi na tym, żeby pokazać prawdziwą Paulinę, ale też taką, której do tej pory jeszcze nie do końca znaliśmy, z całą jej ekspresją i emocjami. Paulina jest bardzo otwarta na nowe pomysły, myślę, że nasz wspólny klip będzie stanowił dobre otwarcie dla nowego albumu Pauliny – Maciej Nowak.

Paulina Przybysz – piosenkarka i autorka tekstów, prawie dwie dekady zachwyca głosem. Artystka nagradzana prestiżowymi nagrodami m.in. MTV Europe Music Awards dla Sistars, z którym rozpoczęła karierę. Obecnie współtworzy zespół Rita Pax oraz pracuje pod swoim nazwiskiem. Paulina Przybysz wydała dotąd dwie solowe płyty – nagrodzoną Fryderykiem „Chodź tu” i nominowaną do Fryderyka „Odwilż”. Kolejny album artystki ukaże się wiosną 2023 nakładem Def Jam Recordings Poland.

Fot. Maciej Nowak

Podziel się swoją opinią ;)