Paulina Przybysz “Odwilż” – album z gościnnym udziałem Podsiadło, Vito i Ryfa Ri

20.02.2020 nadejdzie „Odwilż”. Druga solowa płyta Pauliny Przybysz, to zbiór utworów stworzonych zimą 2018/2019 roku na poddaszu małej pracowni w lesie, z widokiem na drzewa uginające się pod czapami śniegu, a potem skraplające się w słońcu. Podobnie Paulina opisuje swoje emocje i przemyślenia przy pracy nad albumem. Gościnnie na płycie usłyszymy Dawida Podsiadło, Vito (Mateusz Dopieraliski – Bitamina) oraz Ryfa Ri.

Paulina Przybysz tradycyjnie tworzyła muzykę przy współpracy z młodymi zdolnymi producentami jak Vito i Amar znani ze składu Bitamina, Paweł Stachowiak (Kroki, EABS), Marek Pędziwiatr, Spisek 1 (Night Marks, EABS), Adam Kabaciński, Max Psuja. Na płycie usłyszymy także bębny Wiktorii Jakubowskiej i niezwykłych, skrzętnie wyselekcjonowanych gości… Za brzmienie albumu „Odwilż”, podobnie jak przy „Chodź Tu” czy nagraniach Rity Pax, odpowiada Jacek Antosik.

“Przybysz z Kosmosu… lubię kiedy krzyżują nam się nasze kosmiczne szlaki. Po każdej współpracy z Pauliną – czy to występy na żywo, nagrania lub udział w teledyskach czuję, że jestem o krok dalej. Ona wie, że się stresuję, bo nie wszystko umiem, ale jej spokojne spojrzenie mówi: „nie bój d…, wszystko będzie dobrze!” – Vito


20.02.2020 nadejdzie „Odwilż” – druga solowa płyta Pauliny Przybysz. Zbiór utworów został stworzony przez artystkę zimą 2018/2019 roku na poddaszu małej pracowni w lesie, z widokiem na drzewa uginające się pod czapami śniegu, a potem skraplające się w słońcu. Płytę już można zamawiać, zarówno w preorderze cyfrowym, jak i fizycznym na sklepzmuzyka.pl. Artystka przygotowała niespodziankę dla fanów, którzy zamówią płytę przed premierą.

Po raz pierwszy w dotychczasowej historii swoich wydawnictw, Paulina Przybysz zdecydowała się na słowa w całości napisane przez nią w języku polskim. Na płycie oprócz znamienitych gości, znajdziemy klasyczne strumienie świadomości o tematyce społecznej, duchowej, futurystycznej, romantycznej i intymnej. Gatunek muzyczny? You name it!


“Odwilż” – tracklista

1. Wszystko
2. Sex
3. Senność
4. Dobrze
5. Procedury
6. 36,6
7. Młodość
8. Zima
9. Strach
10. Minimalizm
11. XX
12. Ona i ja

ZAMÓW PREORDER NA SKLEPZMUZYKA.PL


Paulina Przybysz rusza z nowym materiałem w trasę koncertową:
26.03.20 Wrocław | Stary Klasztor
28.03.20 Kraków | Alchemia
29.03.20 Warszawa | Dzik
02.04.20 Poznań | Scena na Piętrze
03.04.20 Bydgoszcz| Mózg
04.04.20 Gdańsk | Drizzly Grizzly
05.04.20 Olsztyn | Ceiik

Bilety na wydarzenia dostępne są pod linkiem: https://goingapp.pl/polecamy/paulina-przybysz

This slideshow requires JavaScript.


Zajrzyj po więcej:

FB: https://www.facebook.com/paulinaprzybyszofficial/

Instagram: https://www.instagram.com/paulinathenew/