Pięć powrotów i jedna nowa twarz w projekcie My Name Is New

Jesteśmy już za półmetkiem roku 2020. W trakcie tych przeszło sześciu miesięcy odbyło się już kilka cyklicznych premier nowych singli w ramach projektu My Name Is New. Katalog MNIN w tym czasie został wzbogacony aż o 19 kolejnych pozycji, wśród których nie zabrakło ciekawych piosenek i – odpowiadających za nie – bardzo oryginalnych artystów. Dziś do wspomnianej dziewiętnastki dołącza kolejne sześć utworów od zespołów Kinky Lobster, MONS i Old Printing House, a także solistów – sskjegg, Midnight Believer oraz Tomasina.

My Name Is New to projekt wspierający artystów solowych oraz zespoły. Jedną z najważniejszych części inicjatywy są jej działania edukacyjne. Każdy, komu uda się dostać do grona MNIN-owców otrzymuje: wsparcie merytoryczne, praktyczne porady na temat budowania swojego wizerunku w sieci, poszerzania swojej publiczności czy korzystania z ogólnodostępnych zasobów social mediów. Dodatkowo, artyści mają niepowtarzalną okazję wzięcia udziału w projektach specjalnych oraz wystąpić na żywo przed dużą publicznością.

Dzisiejsze premiery w projekcie pokazują nam, jak bardzo różnorodni artyści zgłaszają się do MNIN. Uzmysławiają nam też przy okazji, że My Name Is New spełnia swoją rolę i jest traktowany jako istotny sposób zaistnienia w świadomości słuchaczy. Świadczyć o tym może aż pięć powrotów, a konkretnie pięć nowych utworów od artystów, którzy już w przeszłości mieli okazję pokazać swóją twórczość w ramach projektu. Usłyszycie więc kolejne piosenki od zespołów Kinky Lobster, Old Printing House oraz MONS, którzy dodatkowo przygotowali do swojego numeru lyric wideo, dostępne na oficjalnym kanale wytwórni Kayax.

This slideshow requires JavaScript.


Kontynuację publikacji swoich nowych singli pod banderą MNIN realizują również artyści działający solowo. Wśród sześciu nowych utworów będziecie mogli usłyszeć bardzo nastrojowy i osobisty utwór od Midnight Believer, jak również blisko 6-minutowy hip-hopowy numer podrasowany funkiem od Tomasina. Zupełnie nową postacią w tym towarzystwie jest wokalistka i producentka Sabina Broda, która swoje działania firmuje enigmatycznym aliasem sskjegg. Sabina urzekła nas swoją eklektyczną piosenką „Toń”, w której łączy bardzo oszczędną elektronikę z alternatywnym popem. Z powyższego przebija więc jeden główny wniosek – otwarty na nowości i chętny poznać ciekawe brzmienia słuchacz znajdzie wśród dzisiejszych premier wiele dobrego dla siebie!

This slideshow requires JavaScript.


Zajrzyj po więcej:

FB: https://www.facebook.com/mynameisnewpl/

Instagram: https://www.instagram.com/mynameisnew.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.