Piotr Fronczewski, Bedoes, Brodka, Wojciechowska i inni wzruszają w utworze „Powiedz mi jak?” [WIDEO]

W sobotę, 20 lipca premierę miał wyjątkowy muzyczny utwór-manifest pt. „Powiedz mi jak?”.

Dzieło zostało stworzone przez artystę o pseudonimie DOBRY we współpracy z Piotrem Fronczewskim i producentem muzycznym Kubą Galińskim. Reżyserem klipu jest Tadeusz Śliwa, a partnerem utworu – Fundacja UNAWEZA Martyny Wojciechowskiej i projekt „MŁODE GŁOWY“. Otwarcie o zdrowiu psychicznym”. Premiera odbyła się podczas Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Nowe Horyzonty we Wrocławiu.

Klip wyreżyserował wielokrotnie nagradzany Tadeusz Śliwa, a produkcją zajął się dom produkcyjny Moon Films. Utwór jest dostępny na platformach streamingowych, takich jak Spotify, Apple Music, Tidal, a teledysk można obejrzeć na YouTube.

„Powiedz mi jak?” to współczesna dezyderata – próba zatrzymania się w świecie pełnym pędu i wirtualnej rzeczywistości. Utwór opowiada o potrzebie bycia obecnym tu i teraz, co z narracją Piotra Fronczewskiego nabiera szczególnej mocy.

foto. materiał prasowy

W teledysku promującym piosenkę wystąpili znani artyści i osobistości, takie jak Bedoes, Monika Brodka, Martyna Wojciechowska, Adam Małysz, Krzysztof Hołowczyc i Robert Makłowicz, a także ambasadorzy projektu „MŁODE GŁOWY”: Natalia Sisik, Aleksandra Florkowska, Kacper Zembrzucki (ZetKacper), Dominik Kuc, Konrad Braciak i Łukasz Bogusławski.

Jako MŁODE GŁOWY zostaliśmy partnerem „Powiedz mi jak?” bez chwili wahania. Przekaz utworu doskonale wpisuje się w misję naszej Fundacji. To współczesny manifest, pochwała bycia tu i teraz. Zachęcamy do uważności na otaczający nas świat, na ludzi wokół nas i na nas samych.

Martyna Wojciechowska, prezeska Fundacji UNAWEZA.

🔗 Posłuchaj w serwisach muzycznych

O DOBRYM:

Twórca o pseudonimie DOBRY chce skupić uwagę na przesłaniu płynącym z jego dzieł. Unika ujawniania swojej tożsamości, by podkreślić wagę poruszanych tematów.

O FUNDACJI UNAWEZA:

Fundacja założona przez Martynę Wojciechowską wspiera podopiecznych poprzez wyrównywanie szans ekonomicznych, społecznych i prawnych, zapewniając dostęp do edukacji, opieki medycznej i realizując marzenia. Projekt „MŁODE GŁOWY. Otwarcie o zdrowiu psychicznym” ma na celu normalizowanie sięgania po pomoc i wzmacnianie poczucia własnej wartości u młodych ludzi.

Więcej informacji na stronie www.mlodeglowy.pl.

Podziel się swoją opinią ;)