Po miłości, „Cześć, tu Złość” – Paula Roma prezentuje nowy singiel

Po miłości, „Cześć, tu Złość” - Paula Roma prezentuje nowy singiel

„Cześć, tu Złość” to nie tylko nowy, letni singiel od PAULI ROMY, ale przede wszystkim liryczna kontynuacja utworu „Cześć, tu Miłość” z debiutanckiej Ep-ki, która została doceniona przez rzesze fanów i środowisko muzyczne.

PAULA ROMA kolejny raz pokazuje, że bawi się formą oraz słowem kreując wyjątkowo emocjonalną, nierealistyczną wokalno-muzyczną przestrzeń. 

Po „Cześć, tu Miłość” Artystka ponownie postawiła na szali uczucia i tym razem na warsztat wzięła złość. „Uczucia, które żywimy na co dzień to w końcu spektrum od złości do miłości, zatem utwór spina klamrą kolejna opowieść” – Artystka o utworze. 

Do utworu powstał dynamiczny klip, do którego PAULA ROMA współtworzyła scenariusz oraz scenografię. 

Największą gratką dla fanów Artystki jest spotkanie „miłości” ze „złością” w ostatnim ujęciu teledysku, co znakomicie sfilmował Mortvideo, a na zdjęciach uwieczniła Ola Bodnaruś. 

PAULA ROMA kontynuuje wyraźnie zaznaczony kierunek z debiutanckiego albumu współpracując również ze znakomitymi muzykami – Wojtkiem Traczykiem (bas) oraz Aleksandrem Orłowskim (perkusja). 

Pozostaje również wierna w wyborze producenta i kolejny raz podjęła współpracę z wielokrotnie nagradzanym Jurkiem Zagórskim, z którym tworzy wyjątkowo zgrany kompozytorsko-producencki duet. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.