“Po sygnale nagraj wiadomość” – premiera EP-ki Meek, Oh Why?

„Po sygnale nagraj wiadomość” – tak zatytułowana jest najnowsza EP-ka Meek, Oh Why’a?

Artysta definitywnie zamyka miniony okres swojego życia, a treść pożegnania zawiera w 5 utworach – wiadomościach głosowych, które udostępnia swoim słuchaczom wyłącznie w formie cyfrowej.

– Pod koniec zeszłego roku w moim zespole doszło do sporego przetasowania, po którym nadszedł czas, by poważnie zastanowić się, co dalej z muzą, ze mną samym oraz by przewartościować kilka kwestii. Zajęło mi chwilę, żeby w końcu, chociaż w jakiejś części poczuć, że znowu jestem sobą – relacjonuje Meek, Oh Why?. – Żeby nie popaść w absolutną beznadzieję, zamykałem się w domu, w studiu i nagrywałem przeróżne rzeczy. Zjawiskiem, które odkryłem w tym procesie jest szczerość. Wydaje mi się, że jej brak – ukrywanie w sobie trudnych prawd i próba nazywania tylko pozytywnych zjawisk – doprowadził mnie do trudnego punktu w życiu – dodaje artysta.

„Po sygnale nagraj wiadomość” jako EP-ka to zbiór opowiadań o miłości, rozstaniu, samotności i nadziei na nowy początek. Meek, Oh Why? zaprasza nią do swojego świata, w którym zapanował nowy porządek.

– Numery z nadchodzącej EP-ki są dla mnie ważne, bo nagrywałem je po to, żeby się uwolnić, nie wiedząc nawet, czy kiedyś je opublikuję. Są jakby pamiętnikiem z czasu w którym wykluwałem się na nowo. Cieszę się, że się wyklułem – przyznaje z ulgą Mikołaj Kubicki.

Na singiel promujący EP-kę został wybrany „RESTART”. To hipnotyczny numer o zerwaniu ciągnących w dół relacji i ruszeniu w samotną podróż, a zarazem hymn niezależności i wolności, który zachęca do odważnych decyzji i zmiany życia na lepsze. Utworowi towarzyszy dokumentalny teledysk w reżyserii Wojciecha Skrzypczyńskiego zrealizowany na ulicach Londynu.

Podziel się swoją opinią ;)