„Pokaz slajdów” Kwiatu Jabłoni dostępny w preorderze

Na http://www.kwiatjabloni.pl/pokazslajdow rozpoczął się preorder najnowszej płyty Kwiatu Jabłoni.

Album zatytułowany „Pokaz slajdów” ukaże się 13 października 2023 r. nakładem Universal Music Polska. Fani mogą kupować już limitowane płyty CD z autografami i odręczną numeracją przygotowaną przez artystów.

Jedna na tysiąc 

Wyprodukowana tylko w tysiącu sztuk płyta preorderowa, oprócz autografu, zostanie odręcznie ponumerowana przez Kasię i Jacka. Oznacza to, że w rękach fanów nie znajdzie się dwa razy ta sama płyta z cyfrą 2 czy 100. Posiadacz albumu z danym numerem jest zatem właścicielem unikatowego, pamiątkowego wydania.

Intro i skity

„Pokaz slajdów” w preorderze różnić się będzie od dostępnej w regularnej sprzedaży płyty także tracklistą. Do wydania preorderowego zostało dodane intro, a pomiędzy numerami wplecione zostały tzw. skity. Nie zdradzając za wiele – będą to oryginalne nagrania z sesji w studio.

Unikalny wzór pocztówki

Do każdego wydania preorderowego dołączona będzie także jedna z pięciu pocztówek z wizerunkiem Kasi i Jacka. Pocztówka w wydaniu preroderowym różnić się będzie od druku, który znajdzie się na sklepowych półkach w dniu premiery. Na stronie www.kwiatjabloni.pl/pokazslajdow płyty dostępne są osobno lub są do kupienia w zestawie z oryginalnym, porcelanowym kubkiem w stylu SAM. Hasło „Od nowa” nawiązuje do hitowego singla Kwiatu Jabłoni, który pojawił się w sieci 6 lipca 2023 r.

„Pokaz slajdów” będzie promowany podczas jesiennej, halowej trasy koncertowej, która obejmie aż 10 polskich miast. Szczegóły dotyczące wydarzeń i informacje o biletach znajdują się na www.kwiatjabloni.pl.

Podziel się swoją opinią ;)