“Pomocy!” – nowy singiel od small town kids już dostępny

Duet the small town kids nie zwalnia tempa i wypuszcza kolejny singiel! “Pomocy!” to kawałek, który powstał we współpracy z Nicole Trębacz – niezwykle uzdolnioną młodą wokalistką. Numer zapowiada nadchodzącą EPkę artystów i już teraz dostępny jest w serwisach cyfrowych oraz na kanale FONOBO Label na YouTube.

Singiel “Pomocy!” to kolejny energetyzujący utwór od the small town kids! Artyści stworzyli kompozycję, która idealnie wypełni długie i ciepłe wiosenne dni. Tym razem duet zaprosił do współpracy utalentowaną wokalistę – Nicole Trębacz.

Na Nicole wpadliśmy przy okazji próby stworzenia czegoś lekkiego. Napisałem do Patryka Dżamana czy pomógłby mi zrobić sampel wokalny. On z kolei odezwał się do Nicole. Ich “sampel” był na tyle dobry, że dograliśmy jeszcze raz jej wokale w studio u Patryka. Szybka akcja, trochę zabawy i chęci zrobienia czegoś ładnego z ziomeczkami 

Filip Wojtal

Singiel “Pomocy!” ukazał się pod szyldem FONOBO Label. Autorami słów i melodii są Filip Wojtal oraz Nicole Trębacz. Piosence towarzyszy klimatyczne video, którego twórcami są Kacper Nowotniak Piotr Kocanowski. Klip już teraz dostępny jest na kanale YouTube wydawcy.

Podziel się swoją opinią ;)