Posłuchaj najnowszych premier My Name Is New !

My Name Is New to projekt działający od niespełna pół roku, a już zdążył zgromadzić niesamowicie utalentowanych artystów. Do inicjatywy, od września, zostało zgłoszonych blisko 800 utworów! Z ogromu „demówek”, wewnętrzny zespół Kayax wytypował 55 świeżych kompozycji młodych, polskich debiutantów.

Pierwszego lutego na playlistę trafiło 9 świeżości. Do samej inicjatywy dołączyło sześciu debiutantów, ale to nie wszystko! Na playliście pojawił się również kolejny utwór zespołu KOLORY, który w projekcie uczestniczy od samego początku! Ta czteroosobowa formacja pochodzi z okolic Krakowa, a na swoim koncie mają już liczne sukcesy!

MNIN objął swoim wsparciem takich artystów, jak Jagoda Kret – wybitną wokalistkę, porównywaną do słynnej piosenkarki Kayaxu, Natalii Przybysz. Jagoda to niesamowity wulkan energii, a jej głos zachwyca coraz bardziej z każdym kolejnym odsłuchem!

Wsparcie merytoryczne otrzyma również elektroniczny ZOLC. W skład duetu wchodzi Arek Stokłosa oraz nasza redaktorka Martyna Gawlik. ( DUMA! 🙂 ) Na playliście pojawiły się dwie kompozycje ich autorstwa, jedna w języku angielskim, a druga po polsku. Singiel „Twarz” szczególnie przykuł uwagę ekspertów Kayaxu. Utwór przypomina słynne przeboje zespołu Maanam swoją lekkością i poetyckim charakterem.

Inicjatywę uzupełnił również Madkid, który jest producentem muzycznym oraz współpracuje z młodymi wokalistami. Podobnie, jak ZOLCMadkid zaprezentował swoje dwa autorskie popowo-elektroniczne utwory. Każdy z nich wyróżnia się specyficznym brzmieniem i wielkim profesjonalizmem. Projekt pod swoje skrzydła wziął również młodą wokalistkę o pseudonimie KIERA, która współpracuje z producentką Anną Micińską. Razem tworzą lekkie, popowe brzmienia.

Playlista została również urozmaicona o kolejną rockową kompozycję stworzoną przez kolektyw The Bimbears. Artyści zostali wyróżnieni między innymi w programie Trójka Start NaGranie, gdzie doszli do półfinału. Do projektu dołączył również zespół KOWALSKI wraz z singlem „Z Boku Na Bok”. Zespół ma na swoim koncie już wcześniejsze sukcesy, a w tym roku powraca on z kolejnym albumem.


www.mynameisnew.pl

Playlista My Name Is New dostępna na streamach:
https://kayax.lnk.to/mynameisnew

Facebook:
https://www.facebook.com/mynameisnewpl/ 

Instagram:
www.instagram.com/mynameisnew.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.