“Pracownia” Vito Bambino już w preorderze z niespodziankami

Na www.defjam.pl można już zamówić najnowszą płytę Vito Bambino „Pracownia”. W specjalnym boxie przedpremierowym znajdą się niespodzianki od artysty, w tym specjalne wydanie albumu, które zawierać będzie niepublikowane na „Pracowni” numery, szkice utworów i inne nagrania, którymi Vito Bambino chce podzielić się ze swoimi najwierniejszymi fanami. „Pracownia” w wersji director’s cut.

„Pracownia” to drugi solowy album w karierze Vito Bambino, wydawany w Def Jam Recordings Polska. Premiera płyty została zaplanowana na 28 kwietnia 2023 r. Jednym z utworów z płyty jest „Etna”, która osiągnęła po premierze ponad milion wyświetleń w serwisie Youtube. 17 lutego 2023 r. został wydany z kolei numer “Podpalmy to”, który promuje film Michała Kwiecińskiego pt. „Filip”.


Zamawiając preorder „Pracowni” w dniach 23-28 lutego wygrywa się podwójnie! Wytwórnia przygotowała dla każdego fana, który złoży zamówienie w podanym wyżej terminie na stronie www.defjam.pl ciekawą niespodziankę 🙂

Preordowicze otrzymają w odpowiedzi na e-mail z kodem umożliwiającym zakup biletu na jesienną trasę koncertową Vito w przedsprzedaży. Trasa obejmie 17 polskich miast i rozpocznie się 19 października 2023 r. w warszawskiej Progresji. Pełna lista koncertów jest dostępna na www.eventim.pl/goodtaste.

Koszyk niespodzianek ma jeszcze w ofercie coś dla amatorów sztuki plakatów. W przedsprzedaży dostępna będzie też limitowana liczba plakatów „Pracownia”. Dostępne są dwa oryginalne, niedostępne nigdzie indziej wzory, nad którymi pracował sam Vito Bambino. Zanim zawisną w domowej galerii, można przyjść z nimi na koncert artysty i – jeśli to będzie możliwe – zaczekać po występie na jego podpis.

Podziel się swoją opinią ;)