Premiera debiutanckiego minialbumu Sonbird

Na początku tygodnia, na stronie oficjalnego sklepu wytwórni Jazzboy pojawiła się długo wyczekiwana EP – ka zespołu Sonbird, który już od jakiegoś czasu cieszy się ogromnym zainteresowniem słuchaczy, a grono fanów grupy rośnie z każdym dniem.

Debiutancki minialbum zatytułowany “Sonbird EP” zawiera trzy dotychczasowe single bandu – “Ląd”, “Głodny” oraz najnowszy, promujący wydawnictwo “Hel”. Krążek został wzbogacony o dwa dodatkowe bonusy. Specjalna wersja utworu “Ląd LIVE”, czyli zapisek z Off Sesji, która odbyła się w ramch tegorocznej edycji Off Scena (Netia Off Camera) oraz piosenka “Głodny (Extended Rework)”, która została wykonana w zupełnie nowej aranżacji.

Jeszcze w tym roku możemy spodziewać się albumu grupy Sonbird. Póki co cały materiał z najnowszej płyty zespolu i nie tylko będzie można usłyszeć na żywo między innymi podczas OFF Festival w Katowicach, trasy Męskie Granie (Wrocław), Rock in Summer w Warszawie oraz Hej Fest.


Album “Sonbird EP” do nabycia podczas koncertów zespołu lub na stronie:

http://sklepjazzboy.pl/pl/p/Sonbird-Sonbird-EP/73?utm_source=newsletter&utm_medium=email&utm_campaign=sonbird_prezentuja_debiutancka_epke&utm_term=2018-07-11


Zajrzyj po więcej:

FB: Sonbird Jazzboy

www: http://www.jazzboy.pl/

Podziel się swoją opinią ;)