!PREMIERA! ERELES z nowym klipem “Krok Odwagi”

Dzisiaj premiera nowego klipu zespołu Ereles pt. “Krok Odwagi”. 

ERELES grający rock/grunge powstał w 2018 roku pod postacią trzech muzyków zespołu Kabanos. Wieloletnie doświadczenie sceniczne, miłość do muzyki, wspólna pasja, przyjaźń i ciężka praca sprawiły, że artyści zagrali na największych Festiwalach w Polsce. Pierwszy koncert zespół zagrał 16 lutego 2018 roku w Zielonej Górze, jeszcze przed premierą swojej płyty. Od tego czasu grupa zagrała już kilkadziesiąt koncertów w całej Polsce, zdobywając pokaźną grupę fanów. ERELES zagrał wspólną trasę koncertową z zespołem Kabanos, wystąpili również u boku m.in. Farben Lehre, The Analogs, Nocny Kochanek czy Closterkeller.
Album “Krok Odwagi” miał premierę 22 marca 2018 roku i otrzymał bardzo pozytywne recenzje w wielu publikacjach prasowych (m.in. TERAZ ROCK) oraz portalach internetowych.
W styczniu 2019 roku zespół został nominowany w dwóch muzycznych kategoriach: “Płyta Rocku Antyradio 2018” oraz “Przebój Rocku Antyradio 2018”. W lutym 2019 roku, najpopularniejsze pismo rockowe w Polsce Teraz Rock, wyróżniło zespół w rankingu Teraz Najlepsi 2018, w kategorii “Nadzieja Tu”.

 

“Klip do utworu “Krok Odwagi” nakręcono podczas pięciu koncertów na trasie z Nocnym Kochankiem. Obraz prezentuje chłopaków z ERELES wykonujących utwór tytułowy z ich debiutanckiej płyty CD. Wszystkie koncerty odbyły się w lutym 2019 roku, a materiał video został nagrany w Zabrzu, Wrocławiu, Częstochowie oraz Kielcach. Kto jeszcze nie widział koncertu ERELES na żywo, powinien zapoznać się z ich energią.

Muzycy aktualnie promują swoje wydawnictwo “Krok Odwagi” na trasie wiosennej, obejmującej dwadzieścia koncertów w wielu miastach w Polsce. Wystąpili u boku Nocnego Kochanka, Farben Lehre, Closterkeller, The Analogs, Gutek, Proletaryat oraz Gorgonzolla. W najbliższym czasie, muzycy planują nakręcić kolejny teledysk do utworu “Prawo Łaski”, który zdobył sympatię słuchaczy wielu rozgłośni radiowych. W dalszych planach muzycy szykują koncerty plenerowe, trasę jesienną oraz tworzenie materiału na kolejny album. ERELES to Zespół Niespokojnych Nóg. Zapraszamy do “zarażania” się z ich twórczością.”


ERELES – Krok Odwagi

 

 

 


Zajrzyj po więcej:

fb: CZYTAJ