[PREMIERA] J.Wise opowiada swoje historie. Posłuchaj płyty sensacyjnego debiutanta

Właśnie pojawiła się jedna z najbardziej oczekiwanych debiutanckich płyt tego roku. J.Wise wydał swój pierwszy album pt. „Stories”. Wydawnictwo ukazało się nakładem wytwórni FONOBO Label.

J.Wise pochodzi z Poznania. Przez wiele lat mieszkał i tworzył w Wielkiej Brytanii, gdzie nie tylko komponował muzykę, ale zajmował się również sztukami wizualnymi. Jego prace były prezentowane w wielu prestiżowych galeriach, takich jak np. Opera Gallery i The Exhibitionist w Londynie. Takie dzienny sztuki jak malarstwo, rzeźba i scenografia cały czas są bliskie jego sercu i w dalszym ciągu aktywnie działa w tych obszarach. Śmiało można go więc określić mianem artysty międzynarodowego i interdyscyplinarnego. Na co dzień jest liderem i wokalistą alternatywnego zespołu The Suns.  

„Stories” to zbiór wspomnień i emocji artysty. W swoich tekstach J.Wise przemycił prawdziwe historie o bólu i walce z samym sobą oraz własnymi słabościami. Jego album celebruje też miłość i odnosi się z szacunkiem do smutku. Przede wszystkim jednak są to prawdziwe historie opowiedziane z wielką pasją. 

Ten album to ja.”

J. Wise

Na debiutanckiej płycie J.Wise’a znalazły się wszystkie dotychczasowe anglojęzyczne single, czyli „Tears”, „Crying For Help” oraz „California”. Wraz z premierą „Stories” na oficjalnym kanale YouTube wytwórni FONOBO Label pojawił się teledysk do kolejnego – „The Sun’s Been Shining”. J.Wise jest
autorem wszystkich tekstów na „Stories”, z kolei muzykę skomponował wspólnie z Andrzejem Izdebskim. 

ZAMÓW ALBUM „STORIES” J.WISE

Podziel się swoją opinią ;)