Premiera klipu do singla „Omen” duetu Mannequin Mars

Polsko-duński duet Mannequin Mars opublikował właśnie nowy klip. Teledysk do singla „Omen” pojawił się w Internecie 29 listopada br. Za kompozycję, produkcję i aranżację ponownie odpowiadają bracia Kamil i Adeeb Alhaijali.


W nagraniu wideo widzimy tajemniczą postać w masce… pandy, wokół której wszystko ulega zniszczeniu, płonie. Postać jest najwyraźniej osamotniona i bardzo nieszczęśliwa.


To nasza wizja przyszłości tej planety – mówią członkowie zespołu. – Świat zmierza dokładnie w takim kierunku: spustoszenie, zniszczenie i samounicestwienie. Człowiek to najgorszy szkodnik na tej planecie. Maska pandy to symbol gatunku na wymarciu… Wszystko za sprawą człowieka. Nie mamy żadnych złudzeń, że uda się to zatrzymać. Zbyt długo żyliśmy na koszt tej planety. I powoli zaczyna się ona buntować i ograniczać nam swoje zasoby. To nasz głos sprzeciwu. Nasza mała cegiełka w uświadamianiu społeczeństwa, jak ważne są te wszystkie drobne pro-ekologiczne zachowania w ich życiu. Mannequin Mars znani są szerokiej publiczności jako finaliści polskiej edycji programu „Must be the Music”. Ich muzyka to pop i dance w najlepszym gatunku. Bracia Kamil i Adeeb Alhaijali pochodzą z Rzeszowa, ale mieszkają na co dzień w Danii. Samodzielnie piszą, komponują i produkują wszystkie swoje utwory. Najnowszy singiel, „Words”, został wydany przez Agora Digital Music.


Duet Mannequin Mars ma na swoim koncie między innymi wygraną w międzynarodowym konkursie zorganizowanym przez producenta Lady Gagi The Rolling Stones, polegającym na stworzeniu najlepszej aranżacji. Zwycięstwo zawdzięczają tu piosence „You can not love me”. Po tym sukcesie zespół zaprezentował utwór „Killer on the dance floor”, który odniósł spory sukces w rozgłośniach radiowych Danii i … Rosji. Kolejne single, które ukazały się w Polsce to „Tip Top” „In The Mirror” i Words.

zajrzyj po więcej: