Premiera najnowszego albumu VNM-a – Hope For The Best

Dzisiaj o północy w sprzedaży fizycznej  oraz w serwisach streamingowych pojawił się najnowszy album VNM-a o tytule Hope For The Best.Hope For The Best to siódmy legalny album VNM-a. Raper międzyczasie wydał również epke o tytule Trailblazer, za której produkcję w całości odpowiadał B.Melo. Hope For The Best to kolejny rozdział w życiu VNM-a i kolejne zmiany.Co możemy przeczytać na stronie labelu De Next Best o najnowszym wydawnictwie rapera?

“Krajobraz VNMa zastany po jego ostatnim albumie nagranym w hołdzie dla samoświadomości: tak jak CTDN przyniósł zarówno autorowi jak i słuchaczom ogrom rozwiązań, tak Hope For The Best pozostawia po sobie wiele pytań bez odpowiedzi. VNM, będąc pogodzony już sam ze sobą, rozważa o swoim obecnym podejściu do tworzenia i słuchania muzyki („Vent”, „Tak jak ja”), o decyzjach związanych z posiadaniem potomstwa („Unborn”) czy uzależnieniu od telefonu i obecnej roli social mediów („Biały szum”). Mimo nowych niewiadomych w życiu VNMa niemal wszystkie utwory, położone na często nieoczywistych w doborze produkcjach łączy cicha wiara autora w to, że po prostu wszystko będzie dobrze.”Dzisiaj VNM w swoich mediach społecznościowych również wysłał message do swoich Fanów:

“Dziś premiera Hope For The Best więc możecie posłuchać mojego albumu na streamach (https://tiny.pl/7rsjr) i znaleźć go w Empikach w całej Polsce. Na zdjęciu ja, AT PEACE, bo jutro inicjuję tydzień odpoczynku po moich 3 ultra-intensywnych pod wieloma względami miesiącach. Mam nadzieję, że album Wam się spodoba tak jak mi – połowa HFTB powstawała w spokoju i szczęściu w 2019, druga w bólu i strachu w 2020, let’s see what’s next. Dziękuję wszystkim, którzy współtworzyli ze mną ten album zarówno pod kątem muzycznym jak i fizycznym, dziękuję wspólnikom z De Nekst Best za pracę włożoną w jego wydanie i przede wszystkim dziękuję ludziom, którzy kupili lub kupią tę płytę making all this possible. Została mi na dziś ostatnia misja, jeśli chcecie mi w niej potowarzyszyć to wpadnijcie wieczorem na stories denekstbest, tymczasem I’m out, bądźcie zdrowi i szczęśliwi! (: dagsoon)”Osoby, które nie kupiły jeszcze albumu mogą go zakupić na stronie labelu https://www.denekstbest.com/muzyka/, a także w sklepach muzycznych w całym kraju czy też na stronie empik.com https://www.empik.com/hope-for-the-best-vnm,p1242527838,muzyka-p


Zapraszamy do odsłuchu album, a jeszcze w ten weekend do zapoznania się z naszą recenzją Hope For The Best.


Dowiedz się więcej:

Facebook: https://www.facebook.com/vnm.official/

Instagram: https://www.instagram.com/fau_enem/ 

Spotify: https://open.spotify.com/track/4EfkkPZsUyIy1U2PubkDdu

Podziel się swoją opinią ;)