PREMIERA NOWEGO ALBUMU ARKA KŁUSOWSKIEGO PT.”ZALEGŁOŚCI W MIŁOŚCI”

Krążek, który promowały świetnie przyjęte utwory “Najsmutniejszy człowiek świata”, “Włoski strajk” oraz “24H” – właśnie trafił do serwisów streamingowych i na półki sklepowe. Premierze towarzyszy singiel “Motel”.

“Zaległości w miłości” to trzeci studyjny album zdolnego i charyzmatycznego artysty z Rzeszowa. W swoich utworach Arek podejmuje tematy trudnej miłości, rozstania, tęsknoty za przeszłością oraz beztroską. Ta płyta to również rozprawa o samotności, która jest wszechobecna, bo przecież każdy z nas kiedyś się z nią spotkał.

Każda historia wymaga odpowiedniego podsumowania i zakończenia. Nigdy nie wiemy, czy już jest za późno, czy coś poszło nie tak i czy nasza tęsknota za przeszłością jest uzasadniona. Zaległości w miłości to temat tak obszerny i bliski każdemu z nas, że ciężko byłoby pochylić się nad nim w kilku utworach. Czy stratę powinniśmy rozważać w kategorii końca świata, czy traktować ją jako nowe rozdanie i nadzieję na lepsze? Chciałbym, aby ta płyta trafiła do wszystkich złamanych serduszek. Jesteśmy w tym razem! –opowiada Arek Kłusowski.

Producentem muzycznym albumu jest Paweł Zalewski. Za miks i mastering odpowiada Marcin Gajko.

Tracklista:
1. Najsmutniejszy człowiek świata
2. Włoski strajk
3. Wyjeżdżamy 
4. Beverly Hills
5. Miłość w Planie B
6. 24H
7. Smutne buzie
8. Motel
9. Zjazd Absolwentów
10. Wspomnień kolekcjoner

Podziel się swoją opinią ;)