Premiera solowego albumu Bartka Królika – “Pan od Muzyki”

Bartek Królik jest obecny na polskiej scenie muzycznej od 20 lat – był współzałożycielem Sistars, współpracował z topowymi artystami polskiej sceny, takimi jak Agnieszka Chylińska, Natalia Kukulska, Edyta Górniak, Tede, O.S.T.R, Sokół czy Krzysztof Zalewski. Teraz, jak mówi, postanowił napisać coś dla siebie. W miniony piątek premierę miało pierwsze solowe wydawnictwo artysty – “Pan od Muzyki”.

Album „Pan Od Muzyki” to początek nowej muzycznej przygody wokalisty i kompozytora Bartka Królika. Jak mówi współzałożyciel m.in. zespołu Sistars, po „20 latach pisania piosenek dla innych postanowił napisać coś dla siebie”.

This slideshow requires JavaScript.

„Pan od Muzyki” łączy na płycie takie gatunki, jak r’n’b, soul, funk, jazz, pop z odrobiną rocka. Znajdziemy tu m.in. zaprezentowane już szerszej publiczności single, jak melancholijny utwór „Zapamiętać wszystko”, imprezowy numer „Ręka” czy poruszający „Raj” (klip do utworu zdobył nagrodę Music Video Awards 2019, dla „znakomicie zrealizowanego klipu popowego”).


Na płycie znajdzie się również utwór „Z ręką na sercu”, do którego Bartek Królik zaprosił plejadę gwiazd. W piosence gościnnie wystąpili m. in. Natalia Kukulska, Ania Szarmach, Kasia Moś, Kasia Novika, Kasia Wilk, Mrozu czy Tomson. Słowa i muzykę do numeru Bartek Królik napisał z Pauliną
i Natalią Przybysz.


Zajrzyj po więcej:

FB: https://www.facebook.com/bartekkrolikofficial/

Instagram: https://www.instagram.com/bartekkrolik/