ESB2020: Mata, Herbut, Pietrucha, Bovska, Czarnecka i inni dołączają do line-up’u

Enea Spring Break po raz siódmy otworzy sezon festiwalowy w naszym kraju. Jedno z największych wydarzeń showcase’owych w Europie ponownie zachęca fantastycznym doborem artystów, zarówno tych cieszących się ogromną popularnością, jak i tych, którzy swoją muzyczną przygodę dopiero rozpoczynają. Organizatorzy ogłosili kolejne grono muzyków, którzy zagrają w kwietniu w Poznaniu.

W sumie 120 wykonawców, kilka klubów usytuowanych w centrum pięknego Poznania i scena główna na Placu Wolności – to wszystko buduje niepowtarzalny klimat i wyjątkowy charakter Enea Spring Break, imprezy, której nie da się porównać z żadną inną w Polsce.

Natalia Przybysz, Sonbird, Król, Mery Spolsky, Natalia Nykiel, Ralph Kaminski, Mrozu – to oni zdecydowanie przyciągnął najwięcej fanów polskiej muzyki, ale to obok tych gwiazd wystąpią równie ważni debiutancki, dzięki, którym możemy poznać dużo fajnych nowości. Bo to właśnie dla wielu wykonawców poznański festiwal był swego rodzaju wyskocznią, gdzie z małego, klimatycznego klubu wracają, by zagrać na scenie głównej.


Wśród niedawno ogłoszonych artystów jest jeden z najgłośniejszych debiutów, czyli MATA, pojawi się też Igor Herbut z solowym materiałem, Julia Pietrucha, Karolina Czarnecka, Baasch, Bovska, Miętha, Róża, Beluga Stone, Lua Preta, Miły Atz, Wavs, Kepa, Donna Smela oraz Happy Pills & Schneider.

This slideshow requires JavaScript.


Zajrzyj po więcej:

FB: https://www.facebook.com/SpringBreakShowcase/

Instagram: https://www.instagram.com/springbreakshowcase/

www: https://spring-break.pl/