Festiwalowa nowość: Craft Music Festival 2020 – znamy pierwszych artystów!

Wrocław kulturą stoi! Do kalendarza wydarzeń kulturalnych warto dopisać festiwalową nowość jaką jest Craft Music Festival 2020. Trzydniowe koncertowanie na terenie Toru Wyścigów Konnych – Partynice odbędzie się już 24 – 26.07! Sprawdźcie kogo usłyszmy na scenie!

„Początki bywają trudne… wie o tym każdy, „raczkujący” muzyk. Wiemy o tym również my, dlatego powołaliśmy do życia projekt Craft Music Festival.” – tak organizatorzy nowego wrocławskiego festiwalu opisują Craft Music Festival.

CMF to trzydniowy festiwal muzyczny, organizowany przez Craft Event. Podczas festiwalu trzy talenty muzyczne zyskają okazję do zaprezentowania swoich umiejętności. Bez względu na gatunki i style, umożliwiamy twórcom postawienie pierwszych kroków w wymagającej branży muzycznej, a także „oswojenie się” z publicznymi występami.

Trzydniowy line – up otwierają:

Grzegorz Hyży i Natalia Zastępa – piątek
Kamil Bednarek i Smolasty – sobota
Karaś/Rogucki i Limboski – niedziela


30 Maja we Wrocławiu w klubie Łącznik, odbędzie się przegląd artystyczny podczas którego pragniemy wyłonić prawdziwe „perełki” – twórców z pasją, których działalność zasługuje na rozgłos, które mają możliwość wystąpić na jednej scenie z już znanymi artystami.


Ubiegłoroczne Męskie Granie udowodniło, że teren wrocławskich Tor Wyścigów KonnychPartynice to idealne miejsce na organizowanie dużych imprez plenerowych. Obiekt usytuowany blisko centrum tak dużego miasta jak Wrocław to idealne miejsce na organizacje muzycznego festiwalu. Teren ten latem przyciąga swoją malowniczością oraz swobodną atmosferą – wprost idealną do relaksu i zabawy podczas plenerowych wydarzeń artystycznych.

Ponadto, Partynice daje szerokie możliwości aranżacji wydarzenia, między innymi dzięki łatwemu dojazdowi oraz rozpoznawalności tego miejsca.
Teren Craft Music Festivalu zostanie uatrakcyjniony za pomocą stref artystycznych, gastronomicznych oraz chilloutowych.

24 – 26.07 Craft Music Festival – WROCŁAW


Zajrzyj po więcej:

FB: https://www.facebook.com/craftmusicfestival/

www: https://craftmusicfestival.pl/