„Pytasz co słychać?” – Agnieszka Musiał prezentuje jedną z najintymniejszych piosenek

„Pytasz co słychać?” – Agnieszka Musiał prezentuje jedną z najintymniejszych piosenek

„Zasypiają ćmy” to subtelny sposób na rozprawienie się z tematem pochopnych ocen i łatwych rad. Agnieszka Musiał przy udziale Moniki Mimi Wydrzyńskiej napisała tekst skłaniający do głębokiej autorefleksji. 

„Zasypiają ćmy” to również metafora rozpoczynającego się dnia, nowego startu, w którym można opowiedzieć się za sobą, stanąć po swojej stronie.  

Do piosenki powstał klimatyczny, oszczędny w środkach i przejmujący klip autorstwa Olgi Czyżykiewicz (scenariusz i reżyseria) oraz Adama Romanowskiego (zdjęcia). 

Sama doświadczyłam nieraz pochopnej oceny, włożenia w pewien schemat. Te sytuacje sprawiły, że bardzo chciałam rozprawić się z tym tematem, jako że piosenki są dla mnie formą terapii, postanowiłam o tym zaśpiewać. Przyszłam z gotową linią melodyczną do studia, akompaniując sobie na ukulele, zaśpiewałam piosenkę Jankowi Smoczyńskiemu. – mówi o piosence autorka. 

Agnieszka Musiał to wnikliwa obserwatorka świata wewnętrznego. W swoich piosenkach za pomocą aksamitnego głosu opowiada zmyślone historie, które wydarzyły się naprawdę. Akompaniując sobie na ukulele, zwiedza równoległe światy. Jej piosenki z akompaniamentem ukulele w social mediach odsłuchano już kilkaset tysięcy razy.  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.