Rafał Majewski – Debiutancka „EP” i jego muzyczna podróż od „X Factora”

Premiera debiutanckiej ep-ki Rafała Majewskiego o tytule EP. Utwory już w streamingu!

Po udanych dwóch singlach „Półprzytomni” i „Nieważne”, artysta kontynuował swoją muzyczną podróż, prezentując pełnoprawny album zatytułowany „EP”. Twór ten jest w pełni autorski i stanowi wyraz artystycznej wizji Rafała. Jako część promocji, został również wydany teledysk do utworu „Nieważne (Outro)”, który stanowi jednocześnie zapowiedź zawartości EP-ki. Premiera miała miejsce 30 listopada.

Debiutancka EP-ka tego artysty to wyraźna mieszanka wpływów ejtisów i muzyki klubowej, która utrzymana jest w tanecznym klimacie. Jednakże nie brakuje w niej również nuty łobuzerskości, przełamanej wrażliwością. Ta popowa płyta stanowi podsumowanie pewnego muzycznego etapu, a słuchając jej można wyczuć, że Rafał dobrze się przy tym wszystkim bawił.  

Nad produkcją i brzmieniem EP czuwał producent muzyczny Piotr Siejka, oprawę wizualną zapewnił natomiast Emil Łunio CHAF. Rafał Majewski zapowiada, że już pracuje nad nowym materiałem, coraz mocniej zbliżając się do świata R&B. Trzeba przyznać, że nie próżnuje. Wokalista zapowiada nowe kolaboracje na 2024, a pierwszą z nich jest współpraca z hiphopowym producentem Sir Mich, więc może być ciekawie. Po więcej, możecie sięgnąć do serwisów streamingowych.

fot. materiały prasowe

Podziel się swoją opinią ;)