[FOTORELACJA] Koncert Mery Spolsky — EROTIK ERA wybrzmiała w Krakowie

Fotorelacja z koncertu Mery Spolsky w Krakowie 25.11.2023 r.

25 listopada 2023 w krakowskim Klubie Studio gościliśmy (ponownie!) Mery Spolsky na jej klubowej trasie, w której promuje najnowsze wydawnictwo. Tego dnia cała sala manifestowała kult wolności swojego ciała z nutą bezceremonialności.

Dla tych, którzy już mieli przyjemność uczestniczyć w koncertach Mery Spolsky, nie trzeba nikogo przekonywać do udziału w trasie EROTIK ERA TOUR. Dla tych natomiast, którzy jeszcze nie mieli okazji doświadczyć tego wyjątkowego przeżycia, oto krótka notka podsumowująca listopadowy koncert:. Mocne, dudniące basy, które przyspieszają tętno. Elektroniczne brzmienia, niepozwalające na ustanie w miejscu. Lekko kąśliwa tej jesieni, pełna rymów i erotyczności — Mery Spolsky! Ta trasa to nie tylko taniec do utraty tchu, lecz także odwaga w wyrażaniu siebie i pozbycie się wszelkich ograniczeń. No, dosłownie wszelkich. Podczas koncertu w krakowskim Klubie Studio, Mery Spolsky, wspierana była przez powiększony skład z dodanymi perkusjami. Zaprezentowała single promujące jej najnowszy materiał, a także stare kawałki — nie zabrakło (kultowego już) – Miło było pana poznać, a także kawałków z Dekalogu Spolsjky (m.in Bigotki) czy bezpruderyjnej Suki z najnowszego albumu. Artystka podczas koncertu zmieniała swoje stylizacje, pokazała się również w charakterystycznym różowym stroju, który mieliśmy okazję pierwszy raz zobaczyć w teledysku do Marii przed ołtarzem. Było zdecydowanie gorąco, sensualnie i lateksowo! Mamy nadzieję, że wszystkim zwycięzcom naszego muzykoholicznego konkursu się podobało, równie bardzo co nam. 🙂

Zachęcamy do zerknięcia do kilku ujęć z ostatniego sobotniego wieczoru listopada. Zachęcamy do zerknięcia do naszej fotorelacji z wydarzenia!

fot. Natalia Kocoł

Podziel się swoją opinią ;)