Ralph Kamiński z nową płytą w Empiku Arkadia – 20.11

Ralph Kamiński

Na dwa dni przed premierą długo wyczekiwanego drugiego albumu “Młodość”, Ralph Kamiński spotka się z fanami w Empiku Arkadia, by porozmawiać o wydawnictwie. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18:00.

Zapraszamy na przedpremierę drugiej, mocno wyczekiwanej przez fanów płyty “Młodość” (Wyd. FONOBO Label) zdolnego i charyzmatycznego Ralpha Kamińskiego. Od czasów swojego debiutu, czyli płyty “M  O R Z E”, która ukazała się w 2016 roku, Ralph zdążył zawładnąć polską sceną muzyczną i podbić serca słuchaczy w całym kraju.

RALPH KAMIŃSKI / EMPIK ARKADIA


Druga, mocno wyczekiwana przez fanów i dziennikarzy, płyta zdolnego i charyzmatycznego Ralpha Kamińskiego. Od czasów swojego debiutu, czyli płyty “M O R Z E”, która ukazała się w 2016 roku, Ralph zdążył zawładnąć polską sceną muzyczną i podbić serca słuchaczy w całym kraju. Wraz z płytą “MŁODOŚĆ” prezentuje światu nie tylko nowe piosenki – w tym m.in. singlowy utwór “Kosmiczne Energie” oraz najnowszy, który zamyka tracklistę krążka “Wszystkiego najlepszego” – ale także całkowicie odświeżony wizerunek, którym zapowiedział nową i ekscytującą podróż w swoim życiu.

 


Zajrzyj po więcej:

FB: https://www.facebook.com/kaminskiralph/

Instagram: https://www.instagram.com/ralphkaminski/