[RELACJA] Terrific Sunday i gościnnie Frankenstein Children w Poznaniu

Niedawno miałam ogromną przyjemność uczestniczyć w koncercie promującym najnowszy album grupy Terrific Sunday „Młodość”. Zespół grał w swoim rodzinnym mieście – Poznaniu w klubie Blue Note. Na te szczególną okazję zaprosił gościa specjalnego – wrocławską grupę Frankenstein Children.

Terrific Sunday pierwszy raz usłyszałam podczas tegorocznej edycji festiwalu Enea Spring Break podczas którego również zagrali w Blue Note. Zarówno wtedy, w kwietniu jak i teraz grając z nowym materiał zespół zrobił na mnie ogromne wrażenie. Umiejętności wokalisty – śpiewanie i granie na gitarze (i to jak!) wbiły mnie dosłownie w ziemię. Energia niesamowita.

This slideshow requires JavaScript.

Zanim jednak gwiazda wieczoru weszła na scenę miałam okazję poznać zespół Frankenstein Children. I to tak jak najbardziej lubię – zupełnie niespodziewanie zakochałam się w ich muzyce. Dlatego właśnie dawajcie szansę supportom, bo to wspaniałe uczucie iść na coś kompletnie nieznanego i dać się tak wspaniale i mile zaskoczyć! Słyszałam ich pierwszy raz, dziś znam ich debiutancką płytę „Patience” na wylot 🙂 i z niecierpliwością wypatruję kolejnej możliwości, by móc usłyszeć ich na żywo, bo wtedy to dopiero robią wrażenie!

This slideshow requires JavaScript.


Zajrzyj po więcej:

FB: Terrific Sunday, Frankenstein Children

Instagram: Terrific Sunday, Frankenstein Children