RED BULL TV: 6 najpopularniejszych produkcji muzycznych

Baza produkcji o tematyce muzycznej dostępna w Red Bull TV ciągle rośnie. Od dziś, premierowo w polskiej wersji językowej, dostępny będzie dokument Red Bull Symphonic: Camo & Krooked, opowiadający o spotkaniu klubowego duetu z kompozytorem Christianem Kolonovitsem. Ten oraz pozostałe filmy i seriale, dostępne są całkowicie bezpłatnie, za pośrednictwem aplikacji Red Bull TV na urządzenia mobilne, Smart TV i konsole do gier.

Red Bull TV oferuje widzom różnorodne treści video bazujące na unikatowych historiach i nakręcone w najwyższej jakości. Biblioteka pełna jest filmów, relacji i nagrań z najlepszych wydarzeń sportowych, ale też materiałów muzycznych i kulturalnych. Realizacje Red Bull Media House pozwalają na poznanie najlepszych artystycznych projektów, legendarnych wytwórni czy ikon świata muzyki.

Oto lista najpopularniejszych w Polsce produkcji muzycznych dostępnych w Red Bull TV:

Red Bull Symphonic: Camo & Krooked (PL)
Reprezentujący scenę klubową duet Camo & Krooked, kompozytor Christian Kolonovit i… wielki projekt Red Bull Symphonic! Film dostępny premierowo z polskimi napisami.

Assembly Required: House of Petunia (PL)
Teyana Taylor i najbardziej ambitne show w jej karierze. Zajrzyjcie za kulisy produkcji “House of Petunia”, które swą premierę miało podczas Red Bull Music Festival w Nowym Jorku.

After the Raves (PL)
Za każdym bitem stoi jakaś historia! Zobacz wciągający serial o muzyce elektronicznej i klubowej.

The Note (PL)
Serial dokumentalny o zapomnianych chwilach i niedocenianych postaciach, które odmieniły historię muzyki.

Historia Stones Throw Records (PL)
Historia awangardowej wytwórni, wzbogacona o wywiady z Madlibem, Kanye Westem i Commonem. Zobacz, w jaki sposób odkryto najbardziej wpływowych artystów świata hip-hopu i nie tylko.

Mark Grist Battles The World (ANG)
Nakręcony na Filipinach wciągający obraz o miłości do rapu i freestyle’u. Pozycja obowiązkowa nie tylko dla tych, którzy sami freestyle’ują.

Wszystkie powyższe produkcje i dziesiątki innych ze świata muzyki i kultury znajdziesz na stronie Red Bull TV. Możesz też oglądać je wygodnie na swoim smartfonie lub telewizorze. Aplikacja Red Bull TV dostępna jest na telefony z systemami iOS i Android, telewizory Smart TV oraz konsole do gier PlayStation i Xbox.


Zajrzyj po więcej:

www: https://www.redbull.com/pl-pl/projects/red-bull-tv-polecamy

Podziel się swoją opinią ;)