Kolejne premiery w projekcie MNIN – Chłodno, Michael Griffiths, PAULA ROMA oraz Woska/Khris

Dziś w projekcie My Name Is New (prawdopodobnie) ostatnie wiosenne premiery singlowe. W utworach, które publikujemy, słychać, że tegoroczna wiosna była zdecydowanie inna od pozostałych. Melancholia, nostalgia, stonowane dźwięki, spokojne melodie – wszystko to przewija się przez 5 piosenek, które dołączyły do projektu. Wraz z nimi w MNIN debiutują artyści: Chłodno, Michael Griffiths, PAULA ROMA oraz Woska/Khris. Z kolejnym singlem wraca także duet Milcz Serce. Ponadto na KayaxTV znaleźć można nowe teledyski od zespołów Caville oraz Kinky Lobster.

My Name Is New to projekt wspierający artystów solowych oraz zespoły. Jedną z najważniejszych części inicjatywy są jej działania edukacyjne. Każdy, komu uda się dostać do grona MNIN-owców otrzymuje: wsparcie merytoryczne, praktyczne porady na temat budowania swojego wizerunku w sieci, poszerzania swojej publiczności czy korzystania z ogólnodostępnych zasobów social mediów. Dodatkowo, artyści mają niepowtarzalną okazję wzięcia udziału w projektach specjalnych (jak chociażby ON Festiwal) oraz wystąpić na żywo przed dużą publicznością.

Szansę na pokazanie się w MNIN otrzymało dziś 5 artystów, a w zasadzie 5 projektów muzycznych – solowych oraz duetów. Pierwszym z nich jest duo Milcz Serce, którzy gościli już u nas wcześniej wraz z singlem “Mysłowice”. Dziś wracają z piosenką “KATO” co słusznie sugeruje, że artyści inspirują się Śląskiem. Ich piosenki są pozornie rozwlekłe, a kompozycje spokojne, dlatego też wymagają od słuchacza skupienia i zwykłego wsłuchania się.

Kolejnym duetem jest Chłodno (czytaj więcej), czyli Julia i Szymon, którzy w swoich utworach łączą nostalgiczne ciepło letnich wieczorów wraz z melancholijnym wydźwiękiem jesieni. Słychać to bardzo dobrze w ich najnowszym singlu “Obudź”.


Drugim duetem, który dołączył do projektu jest Woska/Khris, czyli… 15 letnia córka Lena Wołowska i jej ojciec Krystian “Goodboy Khris” Wołowski. “Nie będzie nas” to ich najnowsza muzyczna propozycja, którą śmiało można by umieścić na wirtualnej półce z alternatywnym popem.


Do MNIN dołączyło również dwóch artystów solowych – multiinstrumentalista łączący dysonans z harmonią za pomocą jazzu i elektroniki, czyli Michael Griffiths z utworem “Kłopot!”, a także PAULA ROMA, popowa wokalistka o soulowej duszy, która w swojej twórczości chce zawierać po prostu “piękne dźwięki”. Tych nie brakuje w jej najnowszym singlu “Niedopowiedzenia”, który promowany jest dodatkowo poprzez lyric wideo, jakie możecie znaleźć na KayaxTV.


Oprócz klipu wspomnianej PAULI na naszym youtubowym kanale swoją premierę mają dwa teledyski: “Striptiz” Caville oraz “Nie ma nas” Kinky Lobster. Sprawdźcie koniecznie te piękne obrazki!


Zajrzyj po więcej:

FB: https://www.facebook.com/mynameisnewpl/

Instagram: https://www.instagram.com/mynameisnew.pl/

Podziel się swoją opinią ;)