REEDYCJA KULTOWEJ PŁYTY PEZETA!

Pezet czyli Jan Paweł Kapliński należy do czołówki polskiego hip hopu. Współpracował z takimi wykonawcami jak: Tede, Eldo, Fokus, Rahim, Kali, Stasiak, Pjus, Sidney Polak, Paręsłów, Pelson, Endefis, Pih, Ash, Lilu, O.S.T.R, Nowator, Wdowa, Peja czy Grammatik.

W informacji press czytamy: „Muzyka emocjonalna”, solowy minialbum członka zespołu Płomień 81, Pezeta, ponownie w sprzedaży! Krążek ukazał się w 2009 r. w pięciu tysiącach egzemplarzy. Niespełna dziesięć lat po premierze, w związku z wielokrotnymi prośbami kierowanymi do artysty i niedostępnością pierwotnego wydania, Pezet zdecydował się na reedycję tytułu. Materiał ujrzy światło dzienne 29 czerwca br. Nakład limitowany będzie również do pięciu tysięcy egzemplarzy.

Płyty można zamawiać już w WhiteStore: https://whitestore.pl/pl/p/Pezet-Muzyka-emocjonalna-Plyta-CD/198

Muzycznie nic się nie zmieniło, pozostano przy pierwotnych wersjach nagrań, za które w większości odpowiedzialny jest nieżyjący producent związany ze środowiskiem hip-hopowym, Bartosz Zjawin. Wydawnictwo zdobi natomiast zupełnie nowa szata graficzna utrzymana w konwencji tej pierwotnej. Autorem zdjęć jest Piotr Jakubowski.

Z uwagi na osobisty charakter materiału, raper nie zdecydował się na współpracę z żadną wytwórnią – album wydał samodzielnie.

W dniu premiery krążek będzie dostępny również w serwisach z muzyką cyfrową, jak iTunes, Spotify, Tidal itd.


Pezet – Co mam powiedzieć (prod. Sidney Polak)


Zajrzyj po więcej:

fb:  https://www.facebook.com/pezet81/


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.