Reflektor prezentuje czwarty singiel

Reflektor prezentuje czwarty singiel

Reflektor nie zwalnia tempa! Chłopaki zaprezentowali właśnie kolejny singiel.

To już czwarty singiel Reflektora. „Triumf” to opowieść o wzlocie i upadku. O złudnym poczuciu zwycięstwa, ulotnym sukcesie i chwilach chwały, które czasem szybko się pojawiają i równie szybko znikają.

Przewrotny i symboliczny tytuł nawołuje również do tego, by ponad wszystko pozostać sobą, niezależnie od tego, co się zyskało, a tym bardziej co straciło. Ciemne, synth pop-rockowe brzmienie utworu dopełnia transowa coda, intensyfikując uczucie niepokoju towarzyszące piosence.

Reflektor to duet założony przez gitarzystę i twórcę muzyki Łukasza Wierzchosławskiego oraz wokalistę i autora tekstów Mateusza Michalskiego. Jest to debiutancki projekt, który wnosi na polską scenę alternatywną powiew świeżości. W warstwie muzycznej dominuje elektronika i synthwave’owe brzmienie nawiązujące do muzyki lat 70 i 80. Obecne są także żywe gitary oraz elementy pop-rockowe. Twórczość Reflektora to efekt połączenia dwóch wrażliwości i wypadkowa inspiracji płynących zarówno z własnych doświadczeń, jak i wnikliwej obserwacji rzeczywistości. Debiutancki album zespołu „Tętno 92-95″ to materiał eklektyczny, który łączy w sobie zarówno cięższe, jak i lżejsze brzmienie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.