Reflektor zapowiada debiutancki album po raz trzeci

Reflektor zapowiada debiutancki album po raz trzeci

“Od razu” to trzeci singiel Reflektora, którym zespół zapowiada swój debiutancki album “Tętno 92/95”. Premiera płyty odbędzie się 7 kwietnia 2022 roku. 

“Od razu” ma zdecydowanie inny charakter od poprzednich dwóch singli zespołu, czyli “Reisefieber” i “Niby nic”. Motywem przewodnim są delikatne chórki, które dopełniają swobodnie płynącą linię melodyczną. Całość zamyka się w pulsującym popowo-balladowym, kameralnym brzmieniu. Piosenka opowiada o uczuciach, których nie powinniśmy się bać i przed którymi nie warto uciekać. Niezależnie od tego kogo i jak kochamy. Żyć i kochać na własnych zasadach, bez obaw i wbrew czyjejś opinii – taki wydźwięk niesie ze sobą “Od razu”. Do utworu powstał klip autorstwa Marty Caban.

Reflektor to duet założony przez gitarzystę i twórcę muzyki Łukasza Wierzchosławskiego oraz wokalistę i autora tekstów Mateusza Michalskiego. Jest to debiutancki projekt, który wnosi na polską scenę alternatywną powiew świeżości. W warstwie muzycznej dominuje elektronika i synthwave’owe brzmienie nawiązujące do muzyki lat 70 i 80. Obecne są także żywe gitary oraz elementy pop-rockowe. Twórczość Reflektora to efekt połączenia dwóch wrażliwości i wypadkowa inspiracji płynących zarówno z własnych doświadczeń, jak i wnikliwej obserwacji rzeczywistości. Debiutancki album zespołu „Tętno 92-95″ to materiał eklektyczny, który łączy w sobie zarówno cięższe, jak i lżejsze brzmienie.

Preorder albumu – https://popcornrecords.pl/kategoria-produktu/reflektor/

Podziel się swoją opinią ;)