[RELACJA] BARANOVSKI trafił w Czułe miejsce Poznaniaków

W piątkowy wieczór w poznańskim klubie Scena na Piętrze Wojtek BARANOVSKI zagrał swój pierwszy biletowany koncert w karierze, jednocześnie otwierając trasę klubową jaka czeka go sezonie jesienno – zimowym. Tym samym i my z koncertów plenerowych przenieśliśmy się do przytulnych sal koncertowych.

Scena na Piętrze to piękne i przytulne miejsce, dodając do tego charyzmatycznego Wojtka z fajnym, nie wymuszonym poczuciem humoru i zespół, jaki towarzyszył mu tego wieczora na scenie, równie zabwany jak i zdolny, stworzyli atmosferę rodzinną, w której przesymapatycznie upłynął czas koncertu.

Pierwszy raz usłyszałam BARANOVSKIEGO na żywo podczas jednego z letnich festiwali – dokładnie był to Ster na Bydgoszcz, gdzie Wojtek dał bardzo krótki, bodajże 20 – minutowy koncert. Czasami jednak te kilka chwil wystarczy, by zyskać uwagę, a nawet sympatię słuchaczy. Chociaż Wojtek już podbił rozgłośnie radiowe takimi przebojami jak “Luźno” czy “Zbiór”, “Dym”, ja niekoniecznie lubiłam te piosenki. Zakochałam się za to utworach “Mamo” oraz “Czułe miejsce”, które wtedy usłyszałam pierwszy raz, dziś ten drugi, to najnowszy singiel muzyka promujący jego debiutancki album zatytułowany “Zbiór” (25.10).

Tego wieczoru usłyszeliśmy wszystkie wcześniej wymienione przeze mnie single oraz część materiału jaki znajdziemy niedługo na krążku (“Hey”, “Sam”, oraz “Pomów z nią”). Największą radość i zabawę przyniosła obecnym piosenka “Dym”, przy której poznaniacy mimo koncertu siedzącego, wstali i roztańczyli się na dobre. Tak miły wieczór kontynuowaliśmy jeszcze podczas dwóch utworów zagranych na bis – “Czułe miejsce” oraz “Dym”.

Idąc na ten koncert nie spodziewałam się, ze będę się aż tak dobrze bawić, tego wieczoru dołączyłam do fanów wokalu Wojtka, który zrobił na mnie ogromne wrażenie szczególnie, gdy zaśpiewał “Mamo”. Tym bardziej z większą niecierpliwością czekam na premierę debiutanckiego krążka artysty, który już pod koniec października.

Przedpremierowo BARANOVSKI zagra materiał z nadchodzącej płyty podczas koncertu w warszawskim BARDZO BARDZO – 23.10.

This slideshow requires JavaScript.

Zajrzyj po więcej:

FB: https://www.facebook.com/baranovskimusic/

Instagram: https://www.instagram.com/sir_baranovski/