[RELACJA] Natalia Nykiel po raz pierwszy zagrała utwory z „Origo” na żywo

Za nami finałowy koncert Red Bull Trasy Życzeń, czyli serii trzech wyjątkowych wirtualnych występów czołowych polskich artystów. Po koncertach Darii Zawiałow i Janka-rapowanie przyszła pora na występ królowej electro-popu, Natalii Nykiel. Nie był to jednak typowy koncert online – został on zaprojektowany wspólnie z fanami artystki, którzy w głosowaniu wybrali motyw scenografii oraz utwory zagrane przez Natalię.

Całość koncertu dostępna jest już na www.redbull.pl/trasazyczen. Również tam widzowie obejrzą dwa pozostałe występy w ramach Red Bull Trasy Życzeń Darii Zawiałow oraz Janka-rapowanie.

„Jestem bardzo podekscytowana, to wyjątkowe wydarzenie. Fani mogli już na samym początku wybierać scenografię tego koncertu, w trakcie występu będą zaś mogli głosować na piosenki, które wykonamy na żywo” – nie kryła emocji Natalia już podczas poniedziałkowej sesji Q&A, w trakcie której fani mogli zadawać jej pytania na FB Red Bull Music.

This slideshow requires JavaScript.

To właśnie wyjątkowa oprawa wizualna występu oparta na motywie ognia była jasną zapowiedzią, że utworów z ostatniej EP Natalii, „Origo” nie może zabraknąć na czwartkowej setliście. Koncert rozpoczął się od od premierowego wykonania „I’m not for You”, w którym w oryginale pojawia się folkowy zespół z Podlasia. Następnie artystka przeszła do energetycznych „Kokosanek”, by w kolejnym kroku zaskoczyć widzów wyjątkowym połączeniem utworów z płyt „Lupus Electro”, „Origo” i „Discordia”, płynnie przechodząc pomiędzy „Pusto”, „Find Me” i „Pokojem 5”.

„Rozpoczyna się głosowanie – czarodziejskim sposobem pojawią się opcje na piosenki. Nie traćcie czasu, głosujcie na to, co chcecie usłyszeć!” – zapowiedziała Natalia.To właśnie widzowie musieli zadecydować, który z jej hitów zabrzmi na scenie Red Bull Trasy Życzeń – do wyboru mieli „Ground Level”, „Bądź duży” oraz „Error”. Zacięta rywalizacja trwała do ostatniej chwili, ale ostatecznie w głosowaniu zwyciężył ten ostatni utwór. „Podnieście wirtualne ręce w górę!” zwróciła się do śledzących transmisję fanów, po czym brawurowo wykonała jeden ze swoich najbardziej popularnych singli.

This slideshow requires JavaScript.

Artystka nie zwalniała tempa również w dalszej częśći koncertu – za sprawą electro-rockowego Vulcano oraz tanecznego, zaśpiewanego niemal w całości po hiszpańsku „Quya” widzowie mieli okazję na dłużej zatrzymać się przy hipnotyzujących dźwiękach EPki „Origo”. W międzyczasie rozpoczęło się drugie głosowanie na utwór, w którym widzowie musieli wybrać pomiędzy kolejnymi przebojami Natalii„Spokojem”, „Pół dziewczyną” z oraz „Wilkiem”. „Pół dziewczyna” wygrała! „Jestem trochę zaskoczona, bo obstawialiśmy z chłopakami inny wybór, ale super!” – skomentowała decyzję fanów artystka.

Koncert, za sprawą uwielbianego przez fanów „Total Błękitu” zmierzał ku finałowi, ale nie był to jednak koniec emocji! Tak jak podczas klasycznych występów widzowie twardo domagali się bisu i komentarzami pod transmisją wywołali Natalię do powrotu na scenę. Artystka, ku zadowoleniu fanów zagrała energetyczne „Ground Level”, co było ostatnim akordem pierwszej edycji Red Bull Trasy Życzeń.

This slideshow requires JavaScript.


Zajrzyj po więcej:

FB: https://www.facebook.com/redbullmusicPL/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.