[RELACJA] Sylwestrowa Moc Przebojów. Gorące powitanie nowego roku w telewizji Polsat

„Trzy, dwa, jeden… Szczęśliwego nowego roku!” Takie słowa rozlegają się na Stadionie Śląskim punktualnie o północy rozdzielającej, a może właśnie łączącej, dwie specyficzne daty: 31 grudnia 2019 i 1 stycznia 2020. Tuż po życzeniach złożonych przez prowadzących Sylwestrową Moc Przebojów zaczynają się fajerwerki. I nie chodzi tu bynajmniej o zestaw świateł wysyłanych w niebo, a o piosenkę Whitney Houston „I will always love you” zaśpiewaną podczas owej imprezy przez Michała Szpaka. Nie była to jednak jedyna audialno-wizualna petarda, którą odpalono tej nocy. 


Telewizja Polsat słynie z jednych najgorętszych imprez pod słońcem. Nie inaczej jest z Sylwestrową Mocą Przebojów, organizowaną rokrocznie na powitanie kolejnych dwunastu miesięcy. Każdą edycję wydarzenia uświetniają swoją obecnością liczne gwiazdy polskie i zagraniczne, zatem nie mogło zabraknąć ich także podczas pożegnania roku 2019. Swoje największe hity zaprezentowały między innymi takie zespoły, jak FeelEnejPiersiFuture FolkDefisMig, Long & Junior i After PartyDaj To Głośniej i Ronnie Ferrari wykonali podbijające Internet utwory, czyli odpowiednio „Mama ostrzegała” i „Ona by tak chciała”. Drugie z wymienionych nagrań stało się inspiracją do konkursu mającego na celu wyłonienie najlepiej tańczącej do owej piosenki pary. Rozstrzygniecie nastąpiło na oczach widzów, właśnie w ramach Sylwestrowej Mocy Przebojów. Dzięki Sławomirowi i zjawiskowej Kajrze usłyszeliśmy kultową już „Miłość w Zakopanem” oraz „Weselnego pytona” (Przypomnijmy, że teledysk do „Weselnego pytona” ukaże się w momencie, gdy kanał Sławomira w serwisie YouTube osiągnie milion subskrypcji. Artysta zapewnia, iż będzie to prawdziwa wideosensacja, dlatego warto przyłączyć się do grona subskrybentów i zachęcać do tego znajomych!). Do repertuaru sylwestrowego twórcy Rock Polo dodali ponadto kilka coverów: „Mydełko FA”„Daj mi tę noc” i „Ostatni raz zatańczysz ze mną”. Na scenie pojawiły się również „Małolatki” „Królowa” w asyście Miłego Pana, o szampański nastrój publiczności zgromadzonej w Chorzowie i przed telewizorami zadbali też Michał WiśniewskiCleo oraz wspomniany wyżej Michał Szpak.


W Kotle Czarownic wybrzmiały evergreeny muzyki tanecznej, na estradzie stanęli bowiem: LayZee znany z grupy Mr. President („Coco Jamboo”), Captain Jack (Captain Jack”), DJ BoBo (Chihuahua”) i La Bouche (Be my lover”). Skład gości zagranicznych uzupełnił Mikolas Josef (Acapella”), a więc reprezentant Czech w 63. Konkursie Piosenki Eurowizji.


Gospodarzami programu byli charyzmatyczni konferansjerzy, odpowiadający za profesjonalne, ale i niepozbawione elementów humorystycznych przejścia pomiędzy poszczególnymi występami: Krzysztof IbiszElżbieta RomanowskaRafał MaserakPaulina Sykut-JeżynaBarbara Kurdej-SzatanDamian Kordas Karolina Gilon.


Dziękujemy organizatorom za ponowne umożliwienie uczestniczenia w Sylwestrowej Mocy Przebojów oraz za wspólne rozpoczęcie nowej dekady! (Zobacz relację z Sylwestrowej Mocy Przebojów 2018/2019.) A teraz zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.


 

 

zajrzyj po więcej:
Polsat na Facebooku
Sylwestrowa Moc Przebojów na Facebooku