Renata Przemyk dołączyła do #Hot16Challenge2

Tegoroczna edycja #Hot16Challenge2 pełna jest niespodzianek – oprócz  raperów swoje szesnastki  nagrywają również artyści – i nie tylko! – którzy na co dzień nie zajmują się hip-hopem. Wszystko po to, aby zebrać jak najwięcej pieniędzy na walkę z trwającą pandemią koronawirusa. Teraz dołączyła… Renata Przemyk!

Na początku nawet nie myślano, aby nominować nie-rapera, lecz sytuacja jaka trwa w Polsce i na świecie od ponad dwóch miesięcy, zmotywowała twórców do rozszerzenia projektu. Skoro ma to pomóc służbie zdrowia, to czemu nie? W przypadku Renaty Przemyk zaczęło się od Skubasa. Muzyk udowodnił, że nurt hip-hopowy wcale nie jest mu obcy, a jednocześnie wprawił słuchaczy w osłupienie, gdy wypowiedział swoje nominacje. Mowa tutaj, na przykład, o Natalii Grosiak z Mikromusic.

Na odpowiedź Renaty Przemyk nie musieliśmy długo czekać. Dzisiaj poznaliśmy jej, autorską wersję “challengu”. Produkcją oraz muzyką zajął się Rafał Szumny. Wokalistka do dalszej zabawy nominowała między innymi Grzegorza Turnau i Buslava.

My również możemy pomóc w akcji za pomocą specjalnej zbiórki: https://www.siepomaga.pl/hot16challenge


Zajrzyj po więcej:

Podziel się swoją opinią ;)