„Renata Przemyk i Mężczyźni” – dziś premiera

„Renata Przemyk i Mężczyźni” to wyjątkowy, jubileuszowy album – największe przeboje w nowych aranżacjach i w niesamowitych duetach!

Renacie towarzyszą m in.: Adam Nowak, Buslav, Czesław Mozil, John Porter, Leski, Marek Dyjak, Skubas, Wojciech Waglewski, a to jeszcze nie wszyscy…

Świętowanie jubileuszu 30-lecia zaczęliśmy od Jarocina 2019, gdzie w 1989 roku Renata z zespołem Ya Hozna występując na zaproszenie Armii zdobyła serca słuchaczy i dostała w ten sposób „przepustkę” na alternatywną scenę. Po sukcesie na Studenckim Festiwalu Piosenki i „błogosławieństwie” jarocińskiej publiczności miała już swoje miejsce w polskiej muzyce. Po 30-tu latach wspaniałą klamrę stanowił też występ na Pol’and’Rocku 2019, tworzonym od lat przez Jurka Owsiaka, współtwórcy fenomenu kultowego Jarocina. Teraz pora na jubileuszowe wydawnictwo z ważnymi dla artystki wokalistami i wyjątkowe koncerty zaśpiewane w duetach jakich jeszcze nie było. W listopadzie 1990 roku po rozwiązaniu Ya Hozny Renata zaczęła solową karierą kontynuowaną z powodzeniem do dziś.


„Kłamiesz” to pierwszy singiel promujący jubileuszowe wydawnictwo „Renata Przemyk i Mężczyźni”.

Tracklista:

1. Zero feat. Damain Ukeje

2. Kłamiesz feat. Vienio

3. Jakby nie miało być feat. Skubas

4. Babę zesłał Bóg feat. Marek Dyjak

5. Makijaż twarzy feat. Czesław Mozil

6. Nie mam żalu feat. Artur Andrus

7. Odjazd feat. Adam Nowak

8. Come Wake Me [Niech mnie ktoś obudzi] feat. John Porter

9. Bo jeśli tak ma być feat. Leski

10. Zazdrośni [Zazdrosna] feat. Grzegorz Turnau

11. 7:05 feat. Wojciech Waglewski

12. Kochana feat.Igor Herbut

13. Ten taniec feat. Buslav

Podziel się swoją opinią ;)