RóBSuM Festival – 27 – 28.07.2018

7 edycja RóBSzuM Festival już 27 – 28.07.2018.

RóBSzuM to festiwal krzewienia kultury niezależnej. Założeniem jego jest prezentacja artystów ambitnych, niezależnych i ciekawych oraz niedocenionych w świecie w którym tak zwana muzyka popularna prezentowana masowo przestała być sztuką. Dotychczas na RóbSzuM zagrali między innymi Paradapanatło, Martim Monitz, Hipnote, Anomalia, Stage66, Aero Grandpa with the Blazed Rhubarb, Overstep, Usta Mariana, Cztery Metry od Chodnika.

W ramach patronatu, przekazujemy istotne informacje dla chętnych:

Międzychód oprócz stu jezior w okolicy w tym jedno w mieście, puszczy noteckiej, płynącej przy mieście Warty ma miejscówkę zwaną Stary Port.

Dla wszystkich chętnych gości w dniach od 27 do 29 lipca dostępne będzie pole namiotowe w Starym Porcie. Opłata za pole to 15 zł/osobę/dzień (w cenie wszystkie opłaty wliczone w tym opłata za namiot, możliwość zaparkowania samochodu, dostęp do kuchni, możliwość skorzystania z prysznica).

Opłata za pole do uregulowania na miejscu bezpośrednio w Starym Porcie. A tymczasem choć miejsca jest dużo to chętnych zachęcamy do rezerwacji wysyłając maila na adres czterypozolklesciany@gmail.com
Wystarczy przesłać imię i nazwisko osoby rezerwującej + liczbę namiotów + liczbę osób z rezerwującym włącznie. Zwrotny mail potwierdzający gwarantuje na 100% miejsce.


The Pau – Kretyni


Zajrzyj po więcej:

fb:   https://www.facebook.com/robszum/


 

 

Podziel się swoją opinią ;)