ROCH przedstawia kolejny singiel z „EPki na Dializie”

ROCH przedstawia kolejny singiel z "EPki na Dializie"

TAŃCZ — trzeci singiel z „EPki na Dializie” Rocha Poliszczuka to neofolk z pozytywnym przesłaniem.

„…Śpiewam o rzeczach dla mnie ważnych. Myślmy dobrze o sobie i dbajmy o ludzi nam bliskich. Nic się nie martw kochana, wszystkim się zajmę, ty po prostu sobie tańcz…” – ROCH.

Klip do piosenki powstał dzięki MANIA STUDIO. W kwestii realizacji klipów do swoich utworów zaufali im m.in. COMA, Kamil Bednarek, HUNTER, Gaba Kulka czy Czesław Mozil. Inspiracją było zdjęcie, które przy pomocy drona zrobił Sebastian Skorzycki podczas spaceru ze swoją dziewczyną.

… Na zdjęciu stali się na moment niewielkimi punkcikami, a ich cienie malowały piękne sylwetki. Byliśmy zachwyceni efektem, dlatego postanowiliśmy wykorzystać ten patent w klipie do utworu „TAŃCZ”, wzbogacając go wspaniałą choreografią przygotowaną i wykonaną przez Tina Papazyan. Lokalizacją po raz kolejny stało się dla nas pole, które znacie z klipu RAJ…” – Mateusz Winkiel (Mania) – właściciel i pomysłodawca zespołu MANIA STUDIO

Operatorem drona był Kuba Duczmalewski.

Dla tych którym Tańcz przypadło do gustu polecamy śledzić poczynania Rocha na kanałach społecznościowych.

ROCH pisał i współtworzył piosenki dla wielu polskich artystów. Najbardziej znane to „Letni Wieczór” Krzysztofa Krawczyka, „Za mało wiem” Brodki czy największy przebój zespołu Red Lips „To, co nam było”. W 2000 roku napisał i zaśpiewał piosenkę „Mam plan”, która osiągnęła miano hitu. Jego mocną stroną są polskie teksty połączone z muzyką, która zawsze pasuje do opowiadanych historii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.