ROCK & LOVE Festival 2022 – ruszył nabór dla zespołów

ROCK & LOVE Festival 2022 – ruszył nabór dla zespołów

Właśnie rozpoczęto zgłoszenia do kolejnej, czwartej już edycji ROCK & LOVE Festival. Wydarzenie, które było niezwykle jasnym punktem na covidovej mapie Polski w 2020 i 2021, powróci z podwójną siłą.

Jak sama nazwa wskazuje, festiwal propaguje dobrą muzykę gitarową i jej pochodne. Na przestrzeni poprzednich edycji można było usłyszeć wielu różnych Artystów. Podmiot był jeden – miłość do rock’n’rollowego szaleństwa. W tym roku nie będzie inaczej.

A w jaki sposób się zgłosić? To bardzo proste.
Organizatorzy na kanale YT umieścili specjalny film, w którym jest wyjaśnione jak to zrobić. Wystarczy wypełnić formularz i czekać na werdykt. Zapisy trwają tylko do 15 kwietnia. Więcej informacji znajdziecie na kanałach social media festiwalu.

Nie zamykamy się, nie szufladkujemy. Jesteśmy odważni w wyborach, jednocześnie już wiemy, że nasze wybory są trafne. W tym roku będzie tak samo. Nie zamykamy się, nie szufladkujemy. Jesteśmy odważni w wyborach, jednocześnie już wiemy, że nasze wybory są trafne. W tym roku będzie tak samo – główny organizator, Mariusz Zając. Po chwili dodaje: Bardzo czekamy na zgłoszenia. Nie patrzymy na staż zespołu, ilość zagranych koncertów. Jeśli usłyszymy to „coś”, nie zawahamy się zaprosić takiego zespołu. – organizator, Mariusz Zając

Podziel się swoją opinią ;)